Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 18:13:40

Схимник із Афона створює скит на Чернігівщині

06.02.2014   08:41

Схимник, який п'ять років прослужив на Афоні, створює в одному з хуторів Ріпкинського району Чернігівщини скит для ченців.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомив сам отець Стефан.

«Люди віддали нам чотири порожні хати, і я вже маю трьох послушників. Будуємо підземну церкву, біля якої плануємо висадити виноградник і фруктовий сад, як на Афоні», - розповів схимник.

За словами отця Стефана, на базі скита також діятиме благодійний фонд, його кошти спрямовуватимуться на розвиток української церкви (УПЦ КП).


http://www.ukrinform.ua/ukr/news/shimnik_iz_afona_stvoryue__skit_na_chernigivshchini_1906111

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression