Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 жовтня, 22:04:14

V Конкурс Професійної Журналістики "Честь професії": перші 45 конкурсних робіт. Прийом робіт триває до 15 березня

05.02.2014   14:15Агенцiя

За перший місяць на V конкурс професійної журналістики «Честь професії» більше всього робіт було подано учасниками в спеціальну номінацію «Краще подання теми «Цілі Розвитку Тисячоліття. Майбутнє, якого ми прагнемо» за підтримки Програми розвитку ООН в Україні - 23 роботи.

Всього станом на 4 лютого 2014 на конкурс було подано 45 робіт, які доступні на офіційному сайті конкурсу .
 
Серед основних номінацій найбільшу кількість робіт подано у такі –  «Кращий матеріал з громадянською позицією» та «Краще подання резонансного матеріалу» - по 5 робіт у кожну.
 
Нагадуємо, на V конкурс «Честь Професії 2013» приймаються роботи, які були опубліковані в період з 1 квітня 2013 року до 15 березня 2014.
Як і у минулі роки, подавати свої роботи на конкурс можуть всі, хто професійно займається журналістикою в Україні - без обмежень за віком, типом ЗМІ (преса, телебачення, радіо, Інтернет), жанром та сферою журналістики, регіоном роботи та проживання.
 
Важливо: журналіст, редакція або третя особа можуть подавати тільки одну роботу в одну з основних номінацій.
Для спеціальної номінації «Краще подання теми «Цілі Розвитку Тисячоліття. Майбутнє, якого ми прагнемо» немає обмеження по кількості поданих робіт від одного учасника.
 
Жодних реєстраційних внесків немає - усі роботи приймаються на конкурс безкоштовно.
Прийом робіт триває до 15 березня 2014 року.
 
Традиційно власний спеціальний приз для учасників конкурсу підготувала компанія «Емвей Україна» за найкращий «Матеріал, що надихає на створення власного бізнесу».
 
Проведення конференції з актуальних питань професійної журналістики та церемонії нагородження переможців конкурсу «Честь професії 2014» заплановані на 24 квітня 2014 року.
 
Для реєстрації у конкурсі представникам друкованих та інтернет-ЗМІ необхідно заповнити заявку та направити її на e-mail: organizator@uapp.org чи по факсу 044-425-57-87 Контактна особа – Катерина Сторожук

Для реєстрації у конкурсі представникам радіо та ТБ необхідно заповнити заявку та направити її на e-mail: project@nam.com.ua: чи по факсу 044-254-55-56 Контактна особа – Христина Дрогомирецька
 

Останні новини Чернігівщини

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали

П’ять цікавих фактів про борщ, яких ви не знали 10:59

Приготування борщу увійде до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини, повідомило Міністерство культури та інформаційної політики України.

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини

9 найкорисніших рослинних олій для організму людини 10:53

Якщо з настанням осені до вас часто чіпляються застуди, погіршилося травлення, або шкіра страждає від сухості, вам всього лише необхідно запастися потрібними рослинними оліями, вживати їх в їжу щодня і дуже скоро ви будете виглядати і відчувати себе чудово!

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек

Смачні рецепти вихідного дня: готуємо турецький бурек 10:31

Бурек — це ситний пиріг родом з Туреччини. Існує безліч способів його приготування, деякі навіть передаються з покоління в покоління.

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021

Вікторія Апанасенко з Чернігова стала I Міс Україна Всесвіт-2021 10:26

У п'ятизірковому київському готелі Fairmont Grand Hotel Kyiv відбувся фінал конкурсу краси Міс Україна Всесвіт-2021.

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року

Гороскоп на тиждень з 18 до 24 жовтня 2021 року 10:13

Головна подія тижня – це повний місяць 20 жовтня. Він буде досить різким. Цей повний місяць актуалізує теми взаємин між людьми, конфліктів, відстоювання своїх прав і ролі в парі.