Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 08:01:29

Книги Чернігівщини презентовано на міжнародній виставці-ярмарку

21.12.2011   12:46

18 грудня в Українському домі стартувала II Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Книжкові контракти», організована Державним комітетом телебачення і радіомовлення України під патронатом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Книги Чернігівщини на виставці презентувало управління у справах преси та інформації облдержадміністрації. На загальному стенді було розгорнуто експозицію продукції видавництв «Аспект-Поліграф», «Десна Поліграф», ПАТ «Поліграфічно-видавничий комплекс „Десна“», видавця Лозового В. М. тощо.

Особливе місце на стенді посіли видання серії «Рідні джерела», надруковані у рамках обласної програми видання соціально значимої літератури.

Цього року у виставці взяли участь близько 100 видавців та видавничих організацій з різних областей України, які представили широкому загалу кращі зразки книжкової продукції. Також у програмі заходу — зустрічі з популярними письменниками, автограф-сесії, цікаві презентації книжкових новинок, круглі столи тощо.

В урочистій церемонії відкриття виставки взяли участь перший заступник голови Держкомтелерадіо України Анатолій Мураховський, голова Національної спілки письменників України Віктор Баранов, президент Української асоціації видавців і книгорозповсюджувачів Олександр Афонін.

Як зазначив Анатолій Мураховський, цього разу виставка зорієнтована переважно на юного читача, що є особливо важливим, адже кожен юний українець повинен виростати з книжкою в руках, інтелектуально розвиненою людиною.

Кроком до реалізації цієї високої мети стала благодійна акція зі збору книжок для дітей, позбавлених батьківського піклування. До неї долучилося і управління у справах преси та інформації, передавши вихованцям дитячих будинків та шкіл-інтернатів України бібліотеку видань місцевих авторів Чернігівщини.

Чималу увагу дітей та їх батьків привернув також стенд чернігівських дитячих письменниць Алли Сокол, Тетяни Пакалюк та Маргарити Бордонос, які особисто представляли свої твори на виставці.

II Київська міжнародна книжкова виставка-ярмарок «Книжкові контракти» триватиме до 20 грудня. Останній день її роботи обіцяє бути не менш насиченим, ніж попередні. Зокрема, цього дня на центральному майданчику виставки відбудеться церемонія нагородження лауреатів премії імені В’ячеслава Чорновола 2011 року.

Останні новини Чернігівщини

21 червня - Міжнародний День Йоги

21 червня - Міжнародний День Йоги 07:41

Йога є однією з найдавніших як фізичних, так і духовних, вольових практик, яка виникла в Індії. Слово «йога» в санскриті означає приєднуватися чи об’єднуватися, символізує об’єднання тіла і свідомості.

21 червня - День літнього сонцестояння

21 червня - День літнього сонцестояння 07:37

День літнього сонцестояння, як правило 20 або 21 червня.

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

АНОНСИ ПОДІЙ