Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 06:53:54

В Арт-клубі запалили Вифлеємський вогонь Миру

21.12.2011   07:48

Останнє засідання Чернігівського клубу авторської пісні, який регулярно збирається в Арт-клубі обласного навчально-методичного центру культури і мистецтв, відзначилось особливо цікавими зустрічами і світлим торжеством.

На річницю творчого об’єднання поетів і бардів завітали директор Міжнародного фестивалю авторської пісні “Славутич” В’ячеслав Востряков, керівник київського клубу АП “Арсенал”, відомий бард Сергій Хоменко (Трям) та чернігівський дует сестер Тетяни та Інни Чабан.
 
Висока виконавська майстерність гостей ні для кого не була несподіванкою, адже всі вони – відомі в жанрі авторської пісні люди, проте зустріч із ними, як і очікувалося, була свіжою і радісною.

Приємною несподіванкою вечора став виступ відомого чернігівського мандрівника-автостопника і журналіста Олександра Волощука. Він не тільки розповів про свою останню мандрівку та участь у освяченні Ельбруса, на який цьогоріч піднявся аж чотири рази, а й заспівав власні пісні. Як виявилось, Олександр писав їх ще 13 років тому, але за роботою та мандрами… забув про це. І тільки нещодавно, під впливом творчої атмосфери клубу, згадав і повторив.

Святкового настрою учасникам зібрання додала й неординарна подія – передача клубові Вифлеємського вогню Миру, який із Києва привезли члени чернігівської скаутської організації “Пласт”. Вони носили вогонь по церквах, лікарнях, притулках і завітали до Арт-клубу. Святу свічку бардам і поетам запалили п’ятикласники чернігівської школи №14 Андрій Хапко та Максим Здор.

Як пояснила керівник місцевого “Пласту” Наталія Соломаха, передріздвяна акція розповсюдження Вифлеємського вогню миру, взятого на місці народження Ісуса Христа, була започаткована в 1986 році в Австрії. Відтоді до неї долучилося багато держав, і ось уже 13-й рік поспіль Україною його розносять члени Пласту – Національної скаутської організації. Вони привозять вогонь із Австрії до Києва і вже там діляться ним із співвітчизниками. Цього року офіційна передача вогню, який вважається символом тепла, віри й любові до ближнього, відбулася в Українському домі столиці.

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ