Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 16:41:04

У Прилуках відбувся ХІІІ Міжнародний молодіжний фестиваль "Мистецькі барви"

20.01.2014   12:42Агенцiя

З 9 по 12 січня у м. Прилуки відбувся ХІІІ Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви», на якому своє мистецтво представляла молодь з 12 областей України, з Білорусі та Росії.

Фестиваль проводився з метою підтримки і розвитку творчих здібностей дітей та молоді, розвитку міжрегіональних та міжнародних зв'язків в області дитячої та молодіжної творчості; залучення дітей та підлітків до музичної культури, популяризація мистецтв в молодіжному середовищі: народного, академічного та естрадного вокалу, сучасної та народної хореографії, інструментальної музики та нових напрямків сучасного мистецтва.

У мистецьких змаганнях конкурсанти демонстрували свої уміння. Як результат - багато обдарованої молоді отримало призові місця у різних номінаціях відповідно до своєї вікової категорії. Дуже радісним є той факт, що дипломи лауреатів 1 ступеню вибороли саме талановиті представники Чернігівщини:

- Тріо бандуристів у складі Скороход Анни, Мазко Катерини та Семеренко Влади, м. Бахмач;
- Інструментальний дует: Лариса Сіренька та Світлана Кузьменко, (м. Щорс);
- Реґіна Ганзенко, (м. Прилуки);
- Артем Приз, (с. Тростянець, Ічнянський р-н.);
- Оксана Галітка, (с. Єгорівка, Прилуцький р-н.);
- Вокальні ансамблі «Перлинки», «Компанія» та «Зіронька» зразкової вокальної студії «Натхнення», (м. Прилуки, керівник – заслужений працівник культури України - Надія Ратинська);
- Вокальний ансамбль «Горицвіт», (м. Прилуки, керівник – Олена Береза);
-Народний танцювальний колектив «Ярославна», (м. Бобровиця, керівник – Ярослав Смаль);
- Микола Мокеєв, (с. Новий Білоус, Чернігівський р-н.);
- Інна Рубан, (с. Гнідинці, Варвинський р-н.);
- Народний театр хореографічної мініатюри «Апломб», (м. Прилуки, керівник – Алла Прокоф’єва).

Також дипломи лауреатів першого ступеня отримали:
- Анастасія Квірікашвілі, (м. Вінниця);
- Катерина Кацюржинська, (м. Москва, Росія);
- Інна Кисіль, (м. Лубни, Полтавська обл.);
- Євгенія Омельченко, (м. Конотоп, Сумська обл.);
- Зразковий ансамбль танцю «Лада», (м. Рівне, керівник - Вікторія Гарасим’як).

Володарями спеціальних призів стали:
- Інна Рубан, (с. Гнідинці, Варвинський р-н. - Золотий диск);
- Євгеній Дубовик, (м. Прилуки - Срібний диск);
- Катерина Кацюржинська, (м. Москва, Росія - Бронзовий диск).

Гран-прі фестивалю по праву вибороли: Денис Кънчев з м. Прилуки (нині студент Чернігівського музичного училища ім. Л. Ревуцького) та зразковий ансамбль естрадного танцю «Талочка» з м. Іваново, Росія, художній керівник – Лариса Швидкова, балетмейстери – Максим та Ірина Шулікіни.

На гала-концерті переможці були нагороджені дипломами та пам’ятними подарунками, а головною нагородою стала можливість виступити на одній сцені із Заслуженою артисткою АР Крим Ленарою та щирі оплески глядачів.

Нові враження, нові знайомства, нові друзі, нові досягнення - це ще одна сходинка на вершину мистецького Олімпу для талановитої молоді, яка завітала на ХІІІ Міжнародний фестиваль «Мистецькі барви».


Катерина Мовчан, головний спеціаліст Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Три школи Чернігівщини отримають майже 60 мільйонів гривень держсубвенції на модернізацію харчоблоків 11:38

У трьох закладах загальної середньої освіти області модернізують кухні за кошти держсубвенції. Відповідно до рішення Кабінету Міністрів від 25 червня 2025 року № 602-р на ці потреби спрямують близько 60 мільйонів гривень.

На Чернігівщині поліцейські оголосили підозри членам організованої злочинної групи, які організували роботу нарколабораторії промислових масштабів 11:16

Слідчі поліції Чернігівщини встановили факти злагодженої протиправної діяльності зловмисників у складі організованої злочинної групи.

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини