Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 30 травня, 06:42:40

Гетьман К. Розумовський: історичний портрет на тлі епохи

10.01.2014   15:55Агенцiя

9 січня вшановується 211-та річниця з дня смерті гетьмана України К. Г. Розумовського. З цієї нагоди 8 січня 2014 року в заповіднику було проведено захід ”Присядь же, брате, потужи...” Вшанування розпочалося панахидою у Воскресенській церкві-усипальниці, яка була проведена настоятелем церкви - митрофорним протоієреєм о. Георгієм.

Після служби учасники заходу поклали живі квіти до пам’ятника «Гетьмани. Молитва за Україну», де серед скульптурних портретів гетьманів чільне місце займає і портрет К.Розумовського.

У Музеї археології відбулось відкриття книжкової виставки з бібліотечної збірки заповідника «Гетьман К. Розумовський: історичний портрет на тлі епохи». Завідуюча відділом Історії Гетьманства Алла Мотліч презентувала виставку, основу якої складають найцінніші книги з бібліотеки НІКЗ «Гетьманська столиця», що розкривають різні сфери особистого життя та діяльності К.Г.Розумовського, присутнім гостям заходу.


http://www.baturin-capital.gov.ua/component/content/article/23-news/455-140108.html

Останні новини Чернігівщини

«Допомога і всебічна підтримка мешканців громади – мій пріоритет у службі», – поліцейський офіцер Ічнянської громади Олександр Генці 11:09

29-річний Олександр Генці став першим на Чернігівщині поліцейським офіцером громади. «Шериф» служить в рідній Ічнянській територіальній громаді і йому близьке гасло «Я – тут, щоб оберігати, захищати, жити та працювати».

Сенсорний кіоск вже біля художнього музею імені Галагана на Валу 11:06

Біля Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана відкрили перший туристичний сенсорний кіоск, який реалізується у рамках проєкту регіонального розвитку «Чернігівське князівство від тисячолітньої історії до сучасної туристичної промоції». Ще до початку війни з метою популяризації туристичного потенціалу області було придбано 8 сенсорних кіосків.

Представники 5 країн ЄС та УВКБ ООН на Чернігівщині: що вже зроблено і в чому може полягати подальша допомога 11:04

Управління Верховного Комісара ООН у справах біженців (УВКБ ООН) надає різнопланову підтримку жителям Чернігівщини з моменту, коли постраждалі території стали доступні гуманітарним організаціям. За цей час напрями допомоги суттєво розширилися: від гуманітарних вантажів до програм з відновлення житла.

єВідновлення: затверджений персональний склад комісії, що розглядатиме заяви від чернігівців про надання компенсації за пошкоджене житло

єВідновлення: затверджений персональний склад комісії, що розглядатиме заяви від чернігівців про надання компенсації за пошкоджене житло 11:00

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 23 травня затвердив персональний склад комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна та положення про діяльність цієї комісії.

Упродовж минулого тижня надзвичайники 102 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам

Упродовж минулого тижня надзвичайники 102 рази залучались до ліквідації пожеж, надзвичайних подій та надання допомоги громадянам 10:56

Упродовж минулого тижня (з 22 по 29 травня 2023 року) щоденно в підрозділах Головного управління ДСНС України у Чернігівській області перебувало на цілодобовому чергуванні 202 чоловіка особового складу та 72 одиниці основної й спеціальної техніки.

АНОНСИ ПОДІЙ