Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 12:04:40

Дитяча бібліотека ім. М.Островського поповнилась сучасним Інтернет-центром

12.12.2013   08:12Агенцiя

11 грудня, в Чернігівській обласній бібліотеці для дітей ім. М.Островського радісна подія – відкриття сучасного Інтернет-центру, який створено завдяки програмі «Бібліоміст».

Відтепер безкоштовний доступ до мережі Інтернет надається всім бажаючим читачам бібліотеки. Водночас це допоможе бібліотеці для дітей ім. М.Островського стати сучасним центром спілкування, адже читачі вже сьогодні прагнуть бути активними і креативними, а завтра саме вони творитимуть майбутнє нашої країни.

На відкриття Інтернет-центру завітали й почесні гості: в.о. заступника голови Чернігівської обласної державної адміністрації Юрій Музика, в.о. директора Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації Олександр Левочко, регіональний представник програми «Бібліоміст» у Чернігівській області Юрій Усович, голова обкому профспілки працівників культури області Іван Буренко, а також письменники, освітяни, представники ЗМІ, громадськості Чернігова, колеги та читачі.

Як зазначив Юрій Музика, Чернігівська обласна бібліотека для дітей ім. М.Островського відтепер має можливість надавати широкий спектр нових, модернових і динамічних послуг з використанням вільного доступу до мережі Інтернет. Усі читачі можуть долучитися до кращих творів дитячої, класичної, світової та вітчизняної літератури, до пам’яток культури, історії, архітектури Чернігівщини, України та інших країн. А відкриття Інтернет-центру дасть змогу за допомогою скайп - спілкування підтримувати зв’язки з друзями в інших містах України та всього світу, значно розширити та урізноманітнити форми міжрегіональних мистецьких обмінів.


Довідково:

Відкриття цього Інтернет–Центру стало можливим завдяки програмі «Бібліоміст», що вже 15 років діє у всьому світі і четвертий рік активно працює в Україні. Це програма модернізації бібліотек, що розширює доступ до інформації та сучасних технологій шляхом обладнання публічних бібліотек комп’ютерною технікою, а також проводить навчання бібліотекарів. «Бібліоміст» в Україні – це чотирьох стороння партнерська робота Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), Міністерства культури і туризму України та Української бібліотечної асоціації, фінансову підтримку якій надали Фундація Білла та Мелінди Гейтс і корпорація Microsoft. Завдяки «Бібліомісту» в Україні вже близько 1600 публічних бібліотек обладнано комп'ютерною технікою. Зокрема, Чернігівській області надано 125 комп’ютерів для 7 бібліотечних систем та 30 бібліотек у Бахмацькому, Варвинському, Городянському, Козелецькому, Новгород-Сіверському, Сосницькому районах та в місті Чернігові.


Валентин Воробей, Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:43

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 13 червня по 8:00 14 червня 2021 року.

В Україні зафіксовано 420 нових випадків захворювання на COVID-19

В Україні зафіксовано 420 нових випадків захворювання на COVID-19 08:30

Серед них - 32 дитини та 2 медпрацівники.

Чоловік отримав вирок за заклики у соцмережі стратити

Чоловік отримав вирок за заклики у соцмережі стратити "слуг народу" 08:03

Обвинувачений розміщав дописи у Facebook з особистої неприязні до президента України.

У Ніжинському районі громаді повернуто 33 га землі вартістю понад 800 тис грн

У Ніжинському районі громаді повернуто 33 га землі вартістю понад 800 тис грн 07:48

На виконання рішення суду за позовом Бахмацької місцевої прокуратури до комунальної власності Дмитрівської ОТГ Ніжинського району повернуто 33 га землі.

Від платників податків у травні бюджети отримали понад 1 мільярд гривень

Від платників податків у травні бюджети отримали понад 1 мільярд гривень 07:35

Про поповнення бюджетів платниками податків Чернігівщини у травні повідомила начальниця Головного управління ДПС у Чернігівській області Людмила Слотюк.