Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 20 червня, 13:26:31

Фестиваль "Живая вода" зібрав колективи з усієї України. ФОТО. ВІДЕО

04.12.2013   12:12

У Чернігові відбувся Загальноукраїнський фестиваль етнічного танцю "Живая вода". Організатором заходу виступала школа танцю "Ліла" (Чернігів).

Всього на фестиваль зібралися більше 20 колективів з Харкова, Києва, Дніпропетровська, Одеси, Ніжина, Мінська та Чернігова. Міський палац культури у Чернігові перетворився на справжній епіцентр жіночності, краси та грації.

Яскраві костюми, прекрасні танцівниці і вдячна публіка - все це створювало неймовірне відчуття танцювального фестивалю. Дівчата на сцені своїми рухами, грацією та пластикою довели, що сила жінки у її жіночності.

На сцені були представлені 32 хореографічні поставновки. Серед них трайбл, індійські танці, беллі-данс, східні танці із шалями, афро-кубинський та таджицький танець. Особливим та неповторним був тайський "Танець богіні Гуань Інь" у виконанні київського колективу "Посмішка сонця".

Окремо хочу сказати про фламенко. Глядачі побачили одинадцять варіантів цього танцю. Кожна постановка була неповторна, але всі вони обєднані одним: чіткість рухів і грація у виконанні. Але найбільше овацій зірвало фламенко "Sementales de noche" у виконанні чоловічого колективу школи танцю "Ліла", постановка Сергія Зубрицького.

На другий день фестивалю проходили майстер-класи з етнічних танців, під час яких всі бажаючі мали змогу приєднатися до мистецтва танцю.

Шоу-belly-dance "Чингиз-хан" у виконанні "Rars Medan". Постановник Марія Шамархан.  

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.