Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 19 червня, 19:25:20

У Чернігові відкрився XI фестиваль імені Германа Пфайфера. ВІДЕО

11.11.2013   12:28Агенцiя

9 листопада в Чернігові відкрився XI міський фестиваль імені Германа Пфайфера - підприємця і культурного діяча Німеччини.

За життя Герман Пфайфер зробив чимало добрих і корисних справ для нашого міста. Та головне на чому наголошував меценат - потрібно постійно розвивати українську та німецьку культури, проводити спільну політику.

На сьогоднішній день в області близько 130 національних товариств, з них 15 в області. Одне з головних завдань на яких наголошує Президент України - це підтримка національних товариств, злагоджена їх робота.

Цьогорічний Музичний фестиваль імені Германа Пфайфера розширив рамки. Зі сцени пешої музичної школи можна було почути як державний гімн так і Німецький, окрім цього лунав цикл української поезії німецькою мовою. Також вперше була виконана домінантна фантазія Бетховена за участі чернігівських хорів і вперше на сцені виступив український Моцарт. Чернігівський юний віртуоз - Ілля Овчеренко з власним твором.

За словами Миколи Борща, Герман Пфайфер дуже любив Чернігів - постійно допомагав лікарням, школах, церквам, приїзджав сюди по 4 рази на рік - що навіть дружина ревнувала.

Родзинкою ХІ міського фестивалю німецької культури імені Германа Пфайфера стали веселі німецькі пісні.

ТРА "Новий Чернігів"

 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 10 нових випадків COVID-19

Виявлено 10 нових випадків COVID-19 16:54

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 19 червня в області зафіксовано 10 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1215 осіб 16:35

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 19 червня в області першою та другою дозою щеплено 51 269 людей.

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки

Військові отримали видання від Інституту національної пам’яті й не тільки 13:33

Оперативне командування «Північ» отримало видання Українського інституту національної пам’яті та іншу книжкову продукцію, яку видано коштом державного бюджету.

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону

Прес-конференція до закриття 95-го театрального сезону 13:20

Минає червень, і творчий колектив Чернігівського обласного академічного українського музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка готується до гідного завершення свого 95-го, себто ювілейного, театрального сезону.

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям?

Скільки мільйонів заборгованої зарплати з початку року погасили чернігівцям? 13:13

Винагорода за трудову діяльність є обов’язковою й необхідною умовою будь-якого робочого процесу, а систематичне та тривале порушення цієї норми – привід для зустрічі працівника та роботодавця у залі суду.