Дебати в українських вишиванках відбулися у Чернігові. ФОТОрепортаж
ЧНПУ ім.Т.Г.Шевченка разом з міською бібліотекою ім. Коцюбинського організували і провели дебати в українських вишиванках до Дня української мови та письменності.
На захід зібралися студенти 4-го курсу філологічного факультету, учні педагогічного ліцею та прихильники української мови. Усі присутні були у вишиванках.
В ході заходу була відкрита книжкова виставка «Мова прекрасна не мовчи». Також учасники декламували вірші Шевченка, переглянули мультимедійний фільм «За рідну мову»
Фоторепортаж ВІКТОРА КОШМАЛА
Останні новини Чернігівщини
В Чернігові поліцейські затримали чоловіка, який завдав тяжких тілесних ушкоджень своєму сусіду 12:06
Оперативники Чернігівського райуправління поліції затримали чоловіка, причетного до завдання тяжких тілесних ушкоджень 49-річному містянину. Зловмиснику загрожує до 8 років позбавлення волі.
Яку допомогу можуть отримати чернігівці, чиє житло постраждало внаслідок атак рф 12:04
Армія російської федерації продовжує атакувати Чернігів, зокрема завдає ударів безпілотниками по житловій інфраструктурі міста. Внаслідок обстрілів зазнають пошкоджень і руйнувань будинки та квартири містян.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 11:55
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 3 пожежі, 1 випадок загибелі на водному об’єкті. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 2 особи постраждали.
Чернігівщина — лідер чемпіонату України з біатлону! 11:54
З 17 по 22 грудня 2025 року в Яворові відбувся Чемпіонат України з біатлону серед юнаків та дівчат. Спортсмени Чернігівської області вибороли низку золотих, срібних і бронзових нагород та посіли І загальнокомандне місце.
29 грудня: цей день в Україні і світі 08:52
День 1405 Російська агресія - Day 1405 Russian aggression














