Відбулася презентація книжки відомого письменника Олексія Брика “Любов і зрада”
У Чернігівському літературно-меморіальному музеї-заповіднику М.Коцюбинського відбулася презентація книжки відомого письменника Олексія Брика “Любов і зрада” (Чернігів, вид. Лозовий, 2013). Редактор – Ганна Арсенич-Баран.
Це збірка новел та оповідань, у яких автор на основі пережитого на власному досвіді та багаторічних досліджень й спостережень яскраво зображує найсильніше з людських почуттів – кохання, різні його відтінки та прояви. Також Олексій Григорович торкається психології зради як власне у коханні так і в ширшому сенсі.
У заході взяли активну участь: директор музею Ігор Коцюбинський, голова Чернігівського обл. осередку НСПУ Олена Конечна, письменниця Ганна Арсенич-Баран, викладачі Чернігівського педуніверситету Олена Мамчич та Василь Буденний, педагог Антоніна Коцюбинська, заст. директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Віктор Сорокін, письменник, гол. редактор журналу “Літературний Чернігів” Михась Ткач, заступник головного редактора газети “Деснянська правда” Людмила Пархоменко.
Усі виступаючі засвідчили перманентне зростання письменника в усіх наступних своїх творах, його позитивне літературне кредо, глибокий психологізм творів. Насамкінець відомий композитор Володимир Горленко виконав пісню “Кохана, де ти?” на слова автора книги – Олексія Брика.
Підготував Ігор Коцюбинський
Останні новини Чернігівщини
Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43
Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.
СБУ викрила на Чернігівщині підпалювача, який на замовлення рф знищив військове авто та намагався втекти за кордон 11:33
Контррозвідка Служба безпеки викрила на Чернігівщині зловмисника, який за вказівкою куратора з рф знищив військовий автомобіль, що використовувався для забезпечення підрозділів Сил оборони України та намагався втекти з країни.
У січні 2026 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 946 мільйонів гривень податків та зборів 11:30
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень 2026 року надійшло 946 млн грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 111 млн грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Можливості для розвитку: що пропонує громадам Чернігівщини «U-LEAD з Європою» у 2026 році 10:20
Команда Регіонального офісу «U-LEAD з Європою» у Чернігівській області представила головам громад регіону результати роботи за 2025 рік та окреслила нові можливості співпраці у 2026 році. Під час зустрічі йшлося про навчальні програми, консультаційну підтримку та нові ініціативи для розвитку громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:35
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.