Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 6 лютого, 09:21:55

У чернігівській бібліотеці родини готуватимуть вегетаріанські шарлотки

23.10.2013   09:11Агенцiя

26 жовтня в центральній міській бібліотеці для дітей імені О.П.Довженка у Чернігові відбудеться конкурс презентації та дегустації вегетаріанської шарлотки, виготовленої в сімейному колі учасниками конкурсу.

Сімейне свято під назвою «Книга і здорове харчування» присвячене Всесвітньому дню вегетаріанства.

Переможці конкурсу отримають призи від спонсорів заходу - Центр здоров,я «Махаон», МПП «Дніпро» та магазин «Світ посуду». На наймолодших учасників чекає театралізована літературна вікторина, солодкі сюрпризи та музична програма від молодіжного гурту «Песочное время».

Метою акції є популяризація здорового способу життя, презентація літератури з питань здорового харчування та зміцнення родинних стосунків.

Організаторами акції виступили Чернігівський обласний благодійний фонд «Палітра», Чернігівська центральна міська бібліотека для дітей імені О.П.Довженка за підтримки Чернігівського міського центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді.

regionews.ua

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині викрито схему викрадення та збуту пального, призначеного для потреб оборони 17:27

Спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу УСР в Чернігівській області та ГВЗВВБ «Центр» ДПС України викрито схему незаконного викрадення палива, яке належало одному з прикордонних підрозділів Чернігівської області.

Сонячна енергетика для медичних закладів: Чернігів і Rotary Club продовжують співпрацю 16:49

5 лютого Чернігів відвідали представники Rotary Club «Kyiv–Capital» — партнери Чернігівської міської територіальної громади, за підтримки яких уже реалізовано важливий соціальний проєкт та триває підготовка до впровадження наступної ініціативи.

Чернігівщина реалізує Резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека»: підбито підсумки моніторингу за 2025 рік 14:47

Відбулося чергове засідання Коаліції «Чернігівщина 1325», ключовою темою якого став моніторинг виконання Плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека» на період до 2025 року в Чернігівській області у 2025 році.

6 проєктів Чернігівщини відібрано для фінансування в межах Програми відновлення України III (транш В) 09:43

Заступник Міністра розвитку громад та територій України Олексій Рябикін провів засідання Експертної робочої групи з питань ініціювання, підготовки, супроводження та реалізації спільних з Європейським інвестиційним банком проєктів в рамках

Генеральний секретар НАТО ознайомився з роботою об’єкту енергетики та пункта незламності в Чернігові 09:42

Генеральний секретар НАТО Марк Рютте з офіційним візитом на Чернігівщині. Він оглянув один з енергооб’єктів у регіоні, який зазнав ворожих ударів. Також ознайомився з роботою пункта незламності.