Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 13:03:28

Відкрилася щорічна виставка робіт керівників студії обласного Центру народних ремесел для дітей та юнацтва

05.10.2013   10:21Агенцiя

Цього року виставка особлива, бо на ній присутні роботи не лише майстрів, але й представлені результати їх роботи з учнями.

Головним, пріоритетним напрямком в роботі Центру ремесел є проведення навчально-виховної і виробничої роботи щодо відродження, розвитку і широкої популяризації декоративно-прикладного мистецтва та народних ремесел. Результати реалізації цих завдань представлені на нинішній виставці в Центрі.
 
Діти, які відвідують студії Центру народних ремесел, отримують теоретичні та практичні знання з різних видів декоративно-прикладного мистецтва. Навчання в студії здійснюють досвідчені керівники-майстри, члени Національної спілки майстрів народного мистецтва України. Творчі діти не мають ніяких обмежень, вони мають змогу відвідувати не лише один гурток. Багато з них бачать себе майстрами народних ремесел у майбутньому.
 
Навчання в студіях народних ремесел для дітей та юнацтва допомагає становленню творчої особистості дитини, розвитку її емоційної сфери, вчить бачити та розуміти прекрасне в природі. Шляхом сприйняття творчості у дітей формується уявлення про людей, минувшину та сучасність.


http://chodtrk.com.ua/?p=11362
 

Останні новини Чернігівщини

Владислав Атрошенко зустрівся з ветеранами з нагоди 76-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Владислав Атрошенко зустрівся з ветеранами з нагоди 76-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 12:55

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у міській раді зустрівся з ветеранським активом міста.

У Ніжинському районі готуються прийняти резервістів на навчання

У Ніжинському районі готуються прийняти резервістів на навчання 10:56

Днями заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк та керівник апарату ОДА Станіслав Робота провели нараду щодо організації та проведення навчальних зборів територіальної оборони Ніжинського району.

Обласна рада започаткувала роздільне сортування побутових відходів

Обласна рада започаткувала роздільне сортування побутових відходів 10:33

В адмінбудівлі обласного представницького органу впроваджується роздільне сортування сміття.

За тиждень викрито 31 порушення Правил рибальства, - Чернігівський рибоохоронний патруль

За тиждень викрито 31 порушення Правил рибальства, - Чернігівський рибоохоронний патруль 10:17

З 29 квітня по 6 травня державними інспекторами Чернігівського рибоохоронного патруля зафіксовано 31 порушення Правил рибальства. Так, складено п’ять протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (рибальство із застосуванням заборонених знарядь лову) та 22 протоколи за ч. 3 ст. 85 КУпАП (порушення Правил рибальства).

"Чернігівгаз" передав до суду справи 292 боржників за розподіл газу 10:10

Станом на початок травня 88,5 тисяч споживачів заборгували 13,7 млн грн за отримані послуги з розподілу газу. АТ «Чернігівгаз» змушене стягувати ці борги у судовому порядку і наразі подало до суду 292 позови.