27 вересня у Чернігові безкоштовний вхід до музейних закладів
До Всесвітного дня туризму в Чернігові
27 вересня у Чернігові з нагоди Всесвітнього дня туризму відбудуться наступні заходи та безкоштовні акції для чернігівців та гостей міста.
- Експонування виставки літератури та документів на тему «Розвиток та діяльність готельно-ресторанного, туристичного бізнесу та дизайну».
(Чернігівська обласна універсальна бібліотека ім. В.Г. Короленка)
- Урочисті збори працівників туристичної галузі області з нагоди Всесвітнього Дня туризму (Чернігівська обласна універсальна бібліотека ім. В.Г. Короленка.)
Початок о 10.00
- Робота туристичної виставки «Чернігівщина туристична»
- Безкоштовний вхід до музейних закладів м. Чернігова
- Проведення виставки «Грані туризму: робота і відпочинок»
(Обласна бібліотека для юнацтва)
http://www.cult.gov.ua/news/anons_zakhodiv_do_vsesvitnogo_dnja_turizmu_v_chernigovi/2013-09-25-4601
Останні новини Чернігівщини
Підтримка бізнесу і прикордонних громад Чернігівщини: у Корюківці відбулася зустріч із міністром Віталієм Безгіним 11:04
Учора, у День Державного Прапора України, прикордонну Корюківську громаду відвідали міністр у справах громад, територій та внутрішньо переміщених осіб Віталій Безгін, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні Люк Якобс та директор Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel в Україні Дірк Депре.
25 серпня: цей день в Україні і світі 08:23
День 1644 Російська агресія - Day 1635 Russian aggression
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.