Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 17 жовтня, 03:04:42

“Діти як діти” дивляться на нас зі світлин

02.12.2011   08:27Агенцiя

29 листопада в кінотеатрі “Перемога” відбулося відкриття фотовиставки “Діти як діти”, що проходила в рамках однойменної інформаційної соціальної кампанії.

На знімках зображені звичайні діти та діти з особливими потребами. Діти на знімках тримають у руках мотузки, такі ж мотузки з’єднують між собою фотографії на виставці. Так, за допомогою простих символів, діти з різними потребами об’єднані між собою. Автор фотографій – Олександр Індичій.

Інформаційна кампанія “Діти як діти” – це всеукраїнська громадська ініціатива небайдужих людей, яка є важливою частиною багаторічної діяльності з підтримки особливих дітей. Мета акції – допомогти інтеграції особливих дітей у соціальне середовище, привернути увагу до їх здібностей і можливостей.

Така ініціатива важлива для розширення простору людяності та дружелюбності, що існує між дітьми. Протягом 2011 року кампанія проходить у різних містах та містечках України (зокрема, її вже підхопили десять регіонів) під девізом

“Якщо ви нас не бачите, це не означає, що нас немає”. Кампанія “Діти як діти” об’єднала організації, сім’ї, вчителів, вихователів та всіх людей, які небайдужі до дітей, які потребують особливої уваги: дітей з вадами слуху і зору, з синдромом Дауна, з розладами зі спектра аутизму, з порушеннями фізичного та розумового розвитку, ВІЛ–позитивних, з онкологічними захворюваннями та інших дітей з відмінностями.

Фотовиставка “Діти як діти” ще раз нагадує нам, що всі діти потребують любові, тепла, доброти та прийняття їх такими, якими вони є.

Виставка експонуватиметься протягом двох тижнів, далі світлини будуть доступні увазі учнів навчальних закладів Чернігова та області – в школах, гімназіях, коледжах, університетах.

Газета “Чернігівські відомості”, 30 листопада 2011 року

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.