Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 січня, 12:53:28

Герой України Левко Лук'яненко подарував чернігівським військовим авторські книги

14.06.2013   11:41

Відомий український письменник, громадський діяч, Герой України Левко Лук'яненко, в рамках презентації на Чернігівщині авторських книг, зустрівся з військовими журналістами.

Левко Лук'яненко подарував чернігівським військовим авторські книги

Левко Лук'яненко подарував чернігівським військовим авторські книги

Він передав примірники книг, автором яких він є, військовим Чернігівщини. Зокрема, "До історії української Гельсінської спілки", "Де ти, доле України?", "Українці у Другій світовій війні" та "З часів неволі" у чотирьох томах.

-  Я вважаю, що люди, у військовій формі мають бути, в першу чергу, патріотами своєї держави, - сказав Левко Лук'яненко. - Свого часу, я з товаришами, стояв у витоків створення Спілки Офіцерів України. Тому вважаю, що армія - це один з основних важелів, де примножується патріотизм і виховується громадянин України. Думаю, мої книги лише сприятимуть цьому.
В свою чергу, військові журналісти розповіли письменнику про активну участь Збройних Сил України у військово-патріотичному вихованні сучасної молоді. А на згадку про зустріч вони подарували Левку Лук'яненку сувеніри з атрибутикою вітчизняного війська та книгу "Журналісти стріляють не кулями" про діяльність військових медійників  у гарячих точках планети.

Начальник регіонального  медіа-центру Міноборони України  підполковник Вадим Мисник запевнив почесного гостя, що книги незабаром будуть передані до бібліотек військових частин Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

Чернігівський мандрівник написав книгу про українців у Парагваї

Чернігівський мандрівник написав книгу про українців у Парагваї 12:24

Відомий чернігівський мандрівник, журналіст і письменник Олександр Волощук написав і видав книгу "Парагвайське щастя", в якій розповів про життя українців у Парагваї в період з 1937 по 2017 рік.

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19

У Чернігові побільшало хворих на Covid-19 12:15

У Чернігові минулого тижня спостерігалося стрімке збільшення захворілих на Covid-19. Так, за тиждень захворіло 506 містян, це в 2 рази більше ніж на початку січня.

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу

Торік у Чернігові фахівці міської державної ветлікарні здійснили понад 3120 щеплень від сказу 11:52

У минулому році спеціалісти Чернігівської міської державної лікарні ветмедицини вакциною Рабістар щепили від сказу 3121 тварину (у тому числі 610 – в результаті щорічної весняної кампанії профілактичних щеплень).

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства

Кримінальна відповідальність за порушення Правил рибальства 11:44

Відповідно до ст. 249 Кримінального кодексу України (далі - ККУ) кримінальна відповідальність настає у випадку незаконного зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом, якщо воно заподіяло істотну шкоду.

Коли щеплювати дитину від поліомієліту?

Коли щеплювати дитину від поліомієліту? 11:38

Восени 2021 року у 20 дітей на Рівненщині й Закарпатті виявили вірус поліомієліту.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини