У Синявці відродили аматорський театр
Це село здавна славилося ледь не професійною постановкою вистав відомих українських класиків. Самодіяльні актори демонстрували сценічне мистецтво у багатьох селах району, а також у Щорсі, Чернігові, Мені...
А нещодавно працівники сільського Будинку культури і бібліотеки спільними зусиллями підготували виставу Олексія Коломійця «Фараони», яку показали у День працівника сільського господарства на сцені свого культосвітнього закладу.
Було задіяно 11 аматорів, які досить успішно справилися з дорученими ролями. Щирими оплесками глядачі вітали ветеранів сцени – Галину Хіль, Олександра Крамаренка, Володимира Самусенка та Тетяну і Олену Сенько.
Не без уваги любителів сценічного мистецтва залишилися й інші виконавці ролей – Віктор Левенець, Ростислав Хіль, Дмитро Левенець, Василь Філон, Наталія Крамаренко, Анна Моняко.
Синявські аматори-актори уже отримали запрошення від громад Чапаєвки і Данилівки завітати до них з виставою.
Раїса Михайленко
http://nslovo.com/blog/u-synyavtsi-vidrodyly-amatorskyj-teatr
Останні новини Чернігівщини
«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23
Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.
СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19
Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.
48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16
Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.
Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06
У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.
У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04
У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.