Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 20 травня, 06:16:12

Підтвердження звання народного аматорського естрадного оркестру “Меридіан” Чернігівського МБК

29.11.2011   11:29Агенцiя

25 листопада відбулось підтвердження звання “народний аматорський” естрадному оркестру “Меридіан” Чернігівського МБК. Концертна програма була представлена на професійному рівні.

Комісія оцінила виступ колективу та побажала нових творчих звершень. Естрадний оркестр "Меридіан” був створений на базі духового оркестру Чернігівського комвольно-суконного комбінату в 1967 році. Засновником та першим керівником колективу був заслужений працівник культури України Володимир Дмитрович Савенко. З 1998 року колектив працює в міському Палаці культури. З 2009 року керівником колективу стає талановитий музикант та аранжувальник Качалов Юрій Михайлович.

З перших місяців створення колектив швидко набув професійної майстерності і став активним учасником культурно-мистецького життя міста та області, добре знаним за межами України.

Неодноразово він ставав лауреатом та дипломантом різноманітних конкурсів і фестивалів естрадної пісні. За свою виконавчу майстерність колектив неодноразово нагороджувався різноманітними дипломами та Почесними Грамотами. В 1975 році колективу присвоєне звання
"народний”.

В творчій діяльності колектив "Меридіан” постійно підвищує свій професійний рівень та виконавчу майстерність. За роки існування в колективі „Меридіан” виховано цілу плеяду високопрофесійних виконавців-музикантів. Колектив оркестру неодноразово приймав участь у творчих звітах Чернігівської області у м. Києві, гідно представляв мистецьке обличчя області на міжнародних конкурсах естрадної пісні у м.Солігорськ (Білорусія), м. Миколаїв, м. Київ, постійно приймає участь у різноманітних міських фестивалях та заходах: міський фестиваль культури і мистецтв “Чернігівська весна”, “Серпневий зорепад”, “Чернігів рідне місто моє”, “Чернігів – місто козацької слави”; у святкових концертах, присвячених державним святам. У 1986 році колектив виступав з концертами перед ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС. З творчими візитами естрадний оркестр “Меридіан” виступав у місті – побратимі Градець – Кралове Чеської Республіки.

Естрадний оркестр “Меридіан” на протязі року постійно проводить різноманітні концертні програми, а саме з 1 травня по 1 жовтня – Літні музичні вечори на Алеї Героїв, тематичні концертні програми до професійних свят, проводить виїзні концерти в геріатричному пансіонаті, обласному госпіталі, загальноосвітніх навчальних закладах міста, в районах Чернігівської області.

До репертуару оркестру входять твори та інструментальна музика українських та зарубіжних композиторів. Творчий потенціал оркестру дозволяє виконувати музику різних жанрів: джазову, класичну, естрадну, танцювальну. В творчому складі колективу артисти – виконавці, які мають вищу та базову вищу освіту. Солісти – заслужений артист України Володимир Гришин та лауреати республіканських конкурсів Надія Чирченко, Діна Лобур, Євген Мацак, Наталія Маринченко.

Народний естрадний оркестр “Меридіан” та його художній керівник постійно знаходяться у творчому пошуку.

http://onmckim.com.ua/news/2011-11-28-470
 

Останні новини Чернігівщини

Поліцейські щоденно документують воєнні злочини, вчинені російськими окупантами на території Чернігівського району

Поліцейські щоденно документують воєнні злочини, вчинені російськими окупантами на території Чернігівського району 21:44

Слідчі Чернігівського райуправління поліції щодня приймають близько 500-600 заяв громадян про пошкодження чи знищення їхнього майна.

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури спільно з ДБР документують воєнні злочини

Прокурори Чернігівської обласної прокуратури спільно з ДБР документують воєнні злочини 21:37

Під час розслідування фактів порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 1 ст. 438 КК України), що здійснюється за процесуального керівництва прокурорів Чернігівської обласної прокуратури слідчими ДБР, задокументовано злочини в селі Ягідне Чернігівського району, яке з 03.03.2022 по 30.03.2022 перебувало в окупації ворожих військ. Зайшли окупанти в Ягідне зі сторони села Золотинка.

Шифер на декілька мільйонів гривень лежить, а цвяхів на 10 тисяч гривень ми не можемо придбати, бо не можемо зробити платіж, — Атрошенко про роботу казначейської служби

Шифер на декілька мільйонів гривень лежить, а цвяхів на 10 тисяч гривень ми не можемо придбати, бо не можемо зробити платіж, — Атрошенко про роботу казначейської служби 21:28

Нагальні ремонтні роботи об’єктів критичної інфраструктури, а також підготовка до опалювального сезону у Чернігові гальмуються через роботу казначейської служби, яка не проводить необхідні для цього платежі.

У Чернігівській області трактор підірвався на боєприпасі. Водій отримав травми

У Чернігівській області трактор підірвався на боєприпасі. Водій отримав травми 21:23

19 травня близько 12:00 до оперативно-координаційного центру ДСНС області надійшло повідомлення, що в лісовому масиві у Чернігівському районі, трактор наїхав на вибухонебезпечний предмет, внаслідок чого стався вибух.

У понад 95% населених пунктів Чернігівщини вже відновлене електропостачання

У понад 95% населених пунктів Чернігівщини вже відновлене електропостачання 21:18

За період активних бойовий дій у Чернігівській області було пошкоджено понад 900 об’єктів електропостачання.