Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 28 жовтня, 18:29:12

Як музиканти концесії "ПерсонА 38" працюють над рок-оперою "Стіна"

05.03.2013   13:10Агенцiя

Музично-драматична концесія “ПесонА 38” продовжує роботу над створенням рок-опери “Стіна”. До вашої уваги інтерв’ю з кількома музикантами концесії, а саме Андрій Шенгерей (бас-гітара, художній керівник концесії), Андрій Галамага (соло-гітара), Валентин Гут (клавіші).

– Чи є у тебе досвід роботи у великому колективі і наскільки складно або легко тобі працювати в “Персона 38”?

А.Ш.: Працювати не складно, у нас сформований хороший колектив. Ми практично завжди знаходимо спільну мову, хоча іноді хтось з учасників свій характер показує.

А.Г.: Досвід роботи є, я працював у філармонії, в декількох великих колективах, тому мені легко працюється в концесії “ПерсонА 38”.

В. Г.: Найбільшим колективом в якому я працював є “ПерсонА 38”. Я не бачу ніяких труднощів для свого розвитку в цьому колективі.

– Які труднощі виникають при створенні музичної частини рок-опери?

А.Ш.: У порівнянні з оригінальним студійним альбомом “The Wall”, наша версія прозвучить сучасніше, потужніше, цікавіше. У процесі написання партитур виникає проблема аранжування. Для того щоб твір став сучасним та цікавим для слухача треба зробити якісні партитури, які б відповідали оригіналу, однак звучали більш динамічно.

А.Г.: Основною складністю я вважаю наявність в постановці 90-го року (Берлінський концерт. – авт.) Роджера Уотерса симфонічного оркестру. У нас в даний момент немає симфонічного оркестру.

В.Г.: Найбільша складність для мене як для клавішника – це підібрати певний звуковий ефект для композиції, тому що більшість людей, які прийдуть слухати наш продукт хочуть почути те що вони вже чули в 79-му році (студійний альбом – авт.) або в 82-му році у фільмі Алана Паркера (“The Wall” – авт.). Дуже важливим є процес опрацювання моїх партій.

– Які композиції ти вважаєш найбільш складними?

А. Ш.: Ті, в яких використовується багато гітарних ефектів, наприклад “Don’t live me now”, “Empty Spaces”.

А.Г.: Композиції з участю хору. Для мене складно точно вивчити гітарні соло, хоча я не назвав би Девіда Гілмора великим техніком.

В.Г.: Найскладніша композиція, на мій погляд, є “The Trial”. Оскільки в створенні цієї композиції приймав участь цілий симфонічний оркестр, а повторити це звучання на синтезаторах і за допомогою скрипки досить не просте завдання.

– Які на твій погляд найцікавіші композиції в даній рок-опері?

А. Ш.: Всі, тому як вони пов’язані між собою. Це переживання головного героя від початку до кінця, вони у своєму роді всі унікальні.

В.Г.: Для слухача – “Another brick in the wall. part II ”, тому як вона є найбільш відома. Для мене “Don’t live me now”, вона просто божественна, я навіть не знаходжу потрібних слів щоб описати її.

– Ким ти себе бачиш у найближчі п’ять років? Твої творчі плани?

А. Ш.: Підвищити рівень музичної освіти, самоосвіти. Хочу спробувати себе в якості композитора і аранжувальника.

А.Г.: Працювати над собою і музикою. Приймати участь у нових музичних проектах.

В.Г.: Оскільки я навчаюся в 11-му класі ЗОШ № 3, мені доведеться залишатися в Чернігові, що б отримати вищу освіту і продовжувати роботу в музично-драматичного концесії “Персона 38”. Змінювати колектив я не хочу, тому що мені цікаві всі наші проекти. У планах придбати новий синтезатор та електро-орган.

Прес-секретар МГО ЦПМ “Апельсин” Лук’янов Дмитро

Останні новини Чернігівщини

12-а сесія Чернігівської міської ради VIII скликання розпочала свою роботу 14:10

Сьогодні, 28 жовтня, розпочала свою роботу дванадцята сесія Чернігівської міської ради восьмого скликання. На пленарному засіданні присутні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та 39 депутатів.

Де в Чернігівській області безоплатно лікують інсульти: список лікарень

Де в Чернігівській області безоплатно лікують інсульти: список лікарень 14:07

Лікування інсульту в Україні є повністю безоплатне, адже входить у Програму медичних гарантій та є пріоритетною послугою серед інших програм ПМГ. То як і де отримати гарантовану НСЗУ послугу?

Порушник з Куликівщини за допомогою остей наловив риби майже на понад 30 тис. грн. збитків

Порушник з Куликівщини за допомогою остей наловив риби майже на понад 30 тис. грн. збитків 13:59

28 жовтня 2021 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення рибоохоронного рейду на водоймах Чернігівського району виявлено грубе порушення Правил рибальства.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:50

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою. На всій ділянці державний кордон охороняється посилено, в пунктах пропуску здійснюється посилений прикордонний контроль.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території  області за добу

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 11:39

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж та 2 випадки виявлення і знешкодження боєприпасів часів Другої світової війни.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини