Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 жовтня, 17:35:32

Міський конкурс “Читаюча родина-2013” вже втринадцяте проводиться в Чернігові

26.02.2013   07:39Агенцiя

Міський конкурс “Читаюча родина-2013” вже втринадцяте проводиться в Чернігові спільно відділом у справах сім’ї та молоді, управлінням освіти міської ради та обласною бібліотекою для дітей ім. М. Островського.

Цього року в конкурсі взяли участь 17 родин. І тур засвідчив великий творчий і читацький потенціал і батьків, і дітей, багате й різноманітне коло читання дітей і дорослих. Дуже цікаві творчі роботи учасників – відгуки дітей на улюблені книги українських авторів та розповіді батьків про традиції читання в родині.

Визначені 8 родин-фіналістів : Антоненко (школа № 7), Морські (школа № 9), Руденко (школа № 12), Єрченко (ліцей №22), Коноваленко (школа № 28), Дайнеко (школа № 29), Стрілюк (школа № 30), Бойко (школа № 33). Вони змагалися в фіналі конкурсу в обласній бібліотеці для дітей ім. М. Островського за перемогу 23 лютого, взяли участь у краєзнавчому конкурсі “Що? Де? Коли? В Чернігові”, у контрольній з української мови. Всі дуже цікаво і яскраво презентували свої родини: співали, читали власні вірші, представили інсценований уривок із “Кайдашевої сім’ї” І.Нечуя-Левицького, навіть пригощали караваєм. Найцікавіше, що найменшим учасникам, членам родин-фіналістів, виповнилося 11 місяців та 2,5 роки. А член журі, відома дитяча письменниця Тетяна Пакалюк, всім дітям-учасникам подарувала свої книжки.

Журі було дуже складно визначити переможців, адже тут переможених не було. Однакову кількість балів набрали три родини, вони і посіли перше місце родина Бойко, родина Морських і родина Руденко. Всі фіналісти були нагороджені пам’ятними призами.

Міський конкурс – це можливість спілкування, нових знайомств з цікавими людьми, книгами, авторами. Організатори конкурсу вдячні всім родинам-учасникам за творчість і бажають нових успіхів!


За інформацією відділу у справах сім’ї та молоді міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби

Строковики з Чернігівщини поповнили ряди Державної прикордонної служби 15:04

Захист Вітчизни, незалежності та територіальної цілісності України є конституційним обов’язком військовозобов’язаних українців.

Чернігівщина серед лідерів по запуску централізованого опалення

Чернігівщина серед лідерів по запуску централізованого опалення 14:57

Це відзначив міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов сьогодні на черговому засіданні Міжвідомчої робочої групи з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу до осінньо-зимового періоду.