Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 8 травня, 13:21:34

Конкурсні друки – на будь-який смак

30.01.2013   13:03Агенцiя

Цього року учасників літературного конкурсу “Краща книга року” так багато, що організаторам конкурсу доводиться презентувати читачам одразу по декілька видань.

У бібліотеці імені Коцюбинського відбулась презентація чотирьох книжок, представлених у чотирьох номінаціях: “Собор Різдва Богородиці у Козельці” – номінація “Науково-популярна книга”, “Толока” – номінація “Проза”, “Душі моєї обмолот” – “Поезія”, та “Глибинка, повита туманом” – “Література для дітей та юнацтва”

Поет не може говорити прозою, вважає літератор Василь Буденний. До його книги “Душі моєї обмолоти” увійшли вибрані твори за останні п’ять років. 200 сторінок, 20 авторів дорівнює “Толока”.

Для членів літературної спілки “Чернігів” збірник під назвою “Толока” став своєрідним звітом за останні 20 років: саме стільки виповнилося торік “літературним чернігівцям”. Збірник “Толока”, який упорядкували Михась Ткач та Володимир Сапон, а також “Душі моєї обмолот” Василя Буденного – номінанти літературного конкурсу “Краща книга року–2012”.

Ще одна колективна праця, презентована в рамках конкурсу, – науково-популярне видання “Собор Різдва Богородиці в Козельці”. Його творці – співробітники національного архітектурно-історичного заповідника “Чернігів стародавній”. Вони розкривають читачам таємниці та невідомі досі факти з історії Богородичного собору та Козельця. До того ж у виданні містяться чудові фотознімки святині, зроблені відомим фотомайстром Миколою Турчиним.

Організатори конкурсу “Краща книга року” не забули і про юних читачів. Твір Володимира Сенцовського “Глибинка, повита туманом”, присвячений дітям Чернігівщини.

http://chodtrk.com.ua/?p=7813

Останні новини Чернігівщини

Відверта розмова про патріотизм і псевдопатріотизм

Відверта розмова про патріотизм і псевдопатріотизм 13:21

5 травня у Чернігові в офісі регіонального представництва Українського інституту національної пам’яті в області проведено онлайн-круглий стіл на тему «За що воюють українці, або анатомія патріотизму».

Ніжин: за кошти міського бюджету придбали новий сучасний ультразвуковий апарат

Ніжин: за кошти міського бюджету придбали новий сучасний ультразвуковий апарат 13:08

7 травня міський голова Олександр Кодола з робочим візитом відвідали пологовий будинок.

Владислав Атрошенко зустрівся з ветеранами з нагоди 76-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Владислав Атрошенко зустрівся з ветеранами з нагоди 76-ої річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 12:55

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко напередодні Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у міській раді зустрівся з ветеранським активом міста.

У Ніжинському районі готуються прийняти резервістів на навчання

У Ніжинському районі готуються прийняти резервістів на навчання 10:56

Днями заступниця голови Чернігівської ОДА Жанна Шерстюк та керівник апарату ОДА Станіслав Робота провели нараду щодо організації та проведення навчальних зборів територіальної оборони Ніжинського району.

Обласна рада започаткувала роздільне сортування побутових відходів

Обласна рада започаткувала роздільне сортування побутових відходів 10:33

В адмінбудівлі обласного представницького органу впроваджується роздільне сортування сміття.