Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 20 січня, 16:33:11

“Jazz-Куліса” до Дня джазу

30.04.2025   14:43Агенцiя

30 квітня світ відзначає Міжнародний день джазу — щорічне свято, покликане “підвищувати ступінь інформованості міжнародної громадськості про джаз як про силу, що сприяє миру, єдності, діалогу і розширенню контактів між людьми”. День джазу був проголошений ООН у 2011-му році з ініціативи знаменитого піаніста Гербі Генкока.

Саме Міжнародному дню джазу 29 квітня 2025 року музиканти джаз-бенду “BissQuit” присвятили нову концертну програму в межах творчого проєкту “Jazz-Куліса”. На сцені Чернігівського обласного філармонійного центру в єдиному мистецькому просторі з глядачами лунали твори, що є історією і сьогоденням джазової музики. Основу програми склали сучасні джазові композиції. Так, публіка почула і “Red Clay” Фредді Хаббарда, і “Henya” Гретчен Перлато, і “Uprising” Kneebody, і “The Last Dance” Боба Рейнолдса, і “Blackbird” в обробці Wayne Taker and The Bad Motha’s.
“Jazz-Куліса” — проєкт зі своєю атмосферою, зі своїм характером і душею. Музиканти “BissQuit” до Міжнародного дня джазу порадували своїх прихильників особливим і навіть особистісним поглядом на класичні та модерні твори. Представлені у нинішній концертній програмі композиції створили певне музичне таїнство, а це завжди залишає незабутні враження.
Нову програму до Міжнародного дня джазу в межах проєкту “Jazz-Куліса” презентували Ольга Перепелиця (вокал), Володимир Балаба (труба, флюгельгорн), Олександр Годун (труба, флюгельгорн), Микита Гірня (саксофон), Євгеній Чередниченко (тромбон), Сергій Галамага (гітара), Олег Богуш (клавішні), Данило Корінь (барабани).

Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм

Останні новини Чернігівщини

Робота + житло: які є вакансії на Чернігівщині на початок року? 12:26

Наразі в базі вакансій Чернігівської обласної служби налічується понад три десятка пропозицій роботи з наданням житла в регіоні.

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується

“Вечір з музикою Моцарта”: “Симфонія тривалістю в життя” продовжується 12:08

Академічний симфонічний оркестр “Філармонія”, очолюваний заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем, продовжує реалізацію великого проєкту “Симфонія тривалістю в життя”, що передбачає виконання всіх симфоній Вольфганга Амадея Моцарта у хронологічному порядку.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:01

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 5 пожеж.

12 золотих медалей: яскравий виступ команди Чернігівщини у Яворові 11:56

Нещодавно у селі Яворів Львівської області відбувся Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах, у якому взяли участь понад 125 спортсменів з 9 регіонів України.

На Чернігівщині поліцейські перекрили канал розповсюдження вогнепальної зброї та боєприпасів 11:44

Оперативники та слідчі Ніжинського райуправління поліції викрили 39-річного мешканця району у продажі вогнепальної зброї та боєприпасів. Зловмисника затримали та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини