Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 15 червня, 23:57:11

У Чернігові відкрили виставку творчих робіт, присвячену Великодню

11.04.2025   11:49Агенцiя

Вже традиційно в сквері ім. Богдана Хмельницького відкрили чергову виставку творчих робіт учнів та учениць мистецьких шкіл Чернігова. Цього разу вона присвячена найбільшому церковному святу - Великодню.

Постійно в сквері до якихось дат або подій облаштовується тематична виставка. Великдень – найбільше церковне свято, це надія, символ народження чогось нового. Представлені роботи – це те, як бачать діти це свято мистецькими очами. Це учні Художньої школи та Школи мистецтв ім. Любомира Бондарука у віковій категорії від 9 до 15 років, - розповів начальник управління культури та туризму Чернігівської міської ради Олександр Шевчук.


- Вони написали своє бачення нашого міста, свої сподівання, пропустивши це все саме через величне свято – Великдень. Ця виставка буде надихати, і весна, що вже прийшла, даватиме надію, яка у нас єдина – на справедливий мир у всій Україні, - підкреслив Олександр Шевчук.  

Пресслужба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини