Чернігівців запрошують на щотижневий клуб письменницької майстерності — як долучитися?
У Чернігові на базі освітньо-культурного та волонтерського Гончаренко центру діє клуб «Літературна майстерність». Щосуботи тут проходять творчі зустрічі, які допомагають письменникам-початківцям та всім, хто цікавиться літературою, вдосконалювати навички письма й ділитися своєю творчістю з однодумцями.
Як зазначає директор простору Олександр Ясенчук, до клубу долучаються письменники-початківці та творчі чернігівці — вони збираються разом, аби навчитися працювати зі словом.
«Зустрічі клубу мають давню традицію: почалися вони ще у 2013 році в книгарні «Інтермеццо», а в жовтні 2019 року відродилися у форматі «Клубу анонімних авторів». Сьогодні «Літературна майстерність» є місцем для тих, хто прагне вдосконалювати свої творчі навички та розвивати літературний талант», — ділиться Олександр Ясенчук.
Долучитись до занять запрошують всіх, незалежно від віку та навичок — адже займатися поезією або прозою здатна будь-яка людина, не зважаючи на вік, фах, посаду, досвід, наявність публікацій чи перемоги конкурсах словесності.
«На зустрічах ми знайомимось, спілкуємося та виконуємо творчі завдання. А згодом створюємо та обговорюємо між собою перші проби пера. Ми вчимося викладати свої емоції на папері, долати страх та розвивати творче мислення. Окремо працюємо й над редагуванням творів, колективно обговорюємо та вдосконалюємо, а також організовуємо літературні читання власного доробку», — зазначають організатори.
Зустрічі Клубу проводять щосуботи о 14:30 на базі місцевого Гончаренко центру, що на вулиці Шевченка, 9. Для запису можна звертатися за номером +380672761715.
«Запрошуємо всіх охочих, хто відчуває жагу до мистецтва слова, приєднатися до нашої теплої спільноти чернігівських авторів. Не важливо, досвідчений ви письменник, чи новачок — кожен знайде тут підтримку та натхнення», — додають у Гончаренко центрі Чернігів.
Додамо, Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.