Безкоштовні майстер-класи організували для військових
У Чернігові організовано серію безкоштовних майстер-класів з мистецтва для військовослужбовців 119-ї окремої бригади територіальної оборони та членів їхніх родин.
Цими днями відбувся черговий такий майстер-клас де професійна художниця студії «art_bulachka» допомагає учасникам відкрити свої творчі здібності та знайти нові способи для відновлення емоційної рівноваги.
Такі зустрічі мають на меті не лише навчити учасників основам роботи з аквареллю, а й створити атмосферу, де кожен може відволіктися від буденних турбот і поринути у світ мистецтва.
За словами організаторів, це є чудовим способом для зняття стресу, розвитку креативності та створення нових можливостей для спілкування між родинами військових.
- Ми прагнемо допомогти нашим захисникам та їхнім близьким знайти час для себе, розкрити творчий потенціал та отримати задоволення від процесу малювання. Це можливість створювати щось прекрасне навіть у складні часи, – зазначила художниця студії «art_bulachka».
Заняття відбуваються в дружній і невимушеній атмосфері, що сприяє комфортному спілкуванню та самовираженню. Учасники працюють як із реальними пейзажами, так і з власними уявленнями, створюючи унікальні роботи, які стають символами їхніх внутрішніх переживань.
Подібні ініціативи є важливими для підтримки морального духу військових та їхніх родин, адже творчість здатна зміцнити емоційне здоров’я та надихнути на нові звершення. Майстер-класи триватимуть і надалі, залучаючи до участі все більше охочих.
Ігор Березинський, Регіональне управління Сил ТрО «Північ» ЗСУ
Юлія Тютюнник
Фото авторів
Останні новини Чернігівщини
Займалися наркобізнесом: до 9 років за ґратами засуджено учасниць злочинної групи, які збували психотропи в Ніжині 14:10
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури визнано винними двох учасниць організованої злочинної групи у незаконному зберіганні з метою збуту та збуті психотропних речовин.
У Батурині вшанували пам’ять жертв трагедії 1708 року 14:07
Війська російської імперії 13 листопада 1708 року буквально стерли з лиця землі столицю Гетьманщини Батурин разом з усіма мешканцями.
Ще три громади Чернігівщини презентували проєкти безбар’єрних маршрутів 14:03
Мова про Бобровицьку, Любецьку та Козелецьку ТГ, які вчора представили свої концепти на онлайн-засіданні обласного комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та транспортної інфраструктури.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:56
Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цієї події 1 особа постраждала.
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

