Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 19 січня, 13:21:11

“Різдвяний концерт” оркестру “Філармонія” і Маіни Валеніс

26.12.2024   11:18Агенцiя

Традиційна різдвяна концертна програма Академічного симфонічного оркестру “Філармонія” на чолі із заслуженим діячем мистецтв України Миколою Сукачем — це завжди вибух: вибух емоцій, радісних почуттів, щирого людського тепла.

У Святвечір оркестр “Філармонія” та відома українська оперна співачка Маіна Валеніс влаштували для численних чернігівських шанувальників класичної музики чудове мистецьке свято: 24 грудня 2024 року в обласному філармонійному центрі вони презентували програму з творів родини Штраус “Різдвяний концерт”. У програмі прозвучали перлини короля вальсів Йоганна Штрауса-молодшого, Едуарда Штрауса, а також Жака Оффенбаха.

Маіна Валеніс, співачка і педагог, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів, давно і плідно співпрацює з оркестром “Філармонія”. Разом вони виступали на кращих європейських сценах. Нині це творче партнерство триває. Недарма свого часу пані Маіна зазначила: “Я завжди рада бути не солісткою в оркестрі, а частиною цього оркестру”.

З-під пера Йоганна Штрауса вийшли понад п’ять сотень композицій у жанрі танцювальної музики. Романтизм і краса його вальсів, польок, галопів, мазурок вражали сучасників своєю піднесеністю і запалом. І зараз твори Штрауса, як і півтора століття тому, заворожують слухачів радісністю і неповторною граціозністю. Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” і МаінаВаленіс у програмі “Різдвяний концерт” подарували глядачам відчуття свята, яке є однією з основ музики великого австрійського композитора.


Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм

 

Останні новини Чернігівщини

 Власна справа, народжена з мрії та досвіду…

Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08

Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.

Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06

Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02

Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.

Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36

За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.

У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34

Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини