Презентація книг київських авторів Тетяни Олійник і Богдана Червака
18 листопада у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація книг письменниці Тетяни Олійник та письменника Богдана Червака.
Модератор заходу – бібліотекарка відділу документів з гуманітарних наук Юлія Татаренкова.
Присутні ознайомилися із творчим доробком письменниці, громадської діячки, студентки Київського національного університету ім. Т. Г. Шевченка Тетяни Олійник, а саме "Ним усі захоплювалися. Спогади зв'язкових УПА про Романа Шухевича", "Формула української перемоги".
Також свої книги, "Окупація, або правда про український Київ 1941–1942 рр.", "Олена Теліга (життя видатних українців)", презентував письменник, громадський і політичний діяч, голова ОУН Богдан Червак. Гості заходу почули історію написання творів, крім того змогли поставити питання самому автору.
До виступу були запрошені голова Чернігівської обласної організації ОУН Сергій Черняков та журналіст, письменник, почесний голова Чернігівського обласного об'єднання товариства "Просвіта" Василь Чепурний. Крім того на презентацію завітала молодь – здобувачі освіти Чернігівського професійного ліцею залізничного транспорту та студенти історичного факультету Чернігівського національного педагогічного університету ім. Т. Г. Шевченка.
Модераторка заходу також звернула увагу на книжкову виставку "За долю та волю України", яка присвячена питанню боротьби українського народу за свою державність.
Ця зустріч об'єднала покоління, створивши простір для обміну думками між молоддю, науковцями та літераторами. Вона нагадала про значення книжок у формуванні національної свідомості та утвердженні історичної пам'яті.
Останні новини Чернігівщини
Грантова підтримка агробізнесу: актуальні програми та особливості їх реалізації на Чернігівщині 10:54
Цього року, як і в попередні, агропромислові виробники Чернігівської області або ж ті, які лише планують реалізувати себе в цій сфері, можуть скористатися державною допомогою. Якою саме – розповів сьогодні на брифінгу в медіацентрі ОВА директор Департаменту агропромислового розвитку ОДА Олег Крапивний.
Соціальний бізнес громади: у Гончарівській ТГ відкрили комунальну пекарню 10:37
Під час робочого візиту в Гончарівську громаду начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус зосередив увагу на проєктах місцевого комунального підприємства.
Незаконна порубка лісу на понад 1 млн грн – судитимуть лісника на Прилуччині 10:03
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури направлено до суду обвинувальний акт стосовно в.о. лісничого районного агролісогосподарства за фактом пособництва незаконній порубці дерев та їх перевезенні, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 246 КК України).
Чернігів будує єдину цифрову освітню екосистему: підписано меморандум із офіційним партнером Google for Education 10:19
Управління освіти Чернігівської міської ради зробило стартегічний крок у цифровій трансформації галузі — підписано меморандум про співпрацю з офіційним партнером Google for Education в Україні.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:47
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 5 пожеж. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 3 особи постраждали.