Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 12 серпня, 14:19:57

Бентежно-геніальне безумство” знову на сцені філармонійного центру

21.06.2024   12:52Агенцiя

На численні прохання глядачів 20 червня 2024 року Чернігівський обласний філармонійний центр та Єдиний Мистецький Простір Чернігівщини знову презентували музичну трагікомедію “Бентежно-геніальне безумство” за сценарієм Оксани Тунік-Фриз.

Самовпевнений Гордій Пипка разом зі своєю супутницею з’являється у ресторані, розташованому у старій садибі. І стикається з людьми, в кожного з яких доволі дивна доля — якщо не сказати більше. Драматичні історії учасників дійства піднімають складні питання, пов’язані з проблемами ментального здоров’я.


Музична основа вистави — авторські твори джаз-бенду “Bentega”, учасниками якого є режисери постановки Оксана Тунік-Фриз та Євген Мацак. У ролях: актори Валентина Гаркуша, Станіслав Аракільян, Олексій Шмирьов, ветеран російсько-української війни Юрій Вєткін; артисти філармонійного центру – заслужена працівниця культури України Світлана Пилипенко, Марина Маккей, Яна Сидоренко, Анна Михневич, Дар’я Михневич, Олександр Сьомченко. Хореографія – Театр танцю “Екватор” (постановка  – Іван Гладков).
І знову “Бентежно-геніальне безумство” змусило глядачів замислитися: що є важливим нині, під час війни. І як ми ставимося до тих, хто поруч з нами?..
Нагадаємо, на осінь запланована презентація музичної вистави київському глядачеві на одній із столичних сцен.

Пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру
фестивалів та концертних програм
 

Останні новини Чернігівщини

12 серпня: цей день в Україні і світі 14:19

День 1630 Російська агресія - Day 1630 Russian aggression

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини