Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 вересня, 17:28:03

"Інклюзивної програми щодо ініціювання батьками розвитку активного та безпечного дозвілля дітей та молоді в контексті реформування освітньої галузі"

11.12.2012   12:00Агенцiя

Час проведення заходу: 11 грудня, 12.00
Місце проведення: Експертний клуб "Чиста Політика", вул. Полуботка, 6-А

Порядок роботи
1. Привітання учасників конференції
2. Вступне слово організаторів заходу
3. Виступи доповідачів
4. Дискусія
5. Підведення підсумків. Узгодження плану спільних дій щодо міжсекторального співробітництва в питаннях інклюзивного виховання дітей з функціональними обмеженнями
6. Неформальне спілкування

Учасники круглого столу:
Мозговий В.І., голова ради ЧМА "Конкордія", кандидат психологічних наук, доцент "Результати опитування батьків щодо готовності їх дітей до участі у спільному дозвіллі з дітьми з особливими потребами"
Федорова С.В. - голова ЧМГО інвалідів "Шанс" "Роль громадських організацій в процесі інклюзивного виховання"
Волковницька Т.М. - старший викладач кафедри соціальної роботи ЧДТУ "Волонтерська діяльність як засіб формування професійної компетентності майбутніх соціальних працівників"
Лозбень Н.М. - директор Чернігівської міської благодійної організації батьків і дітей-інвалідів з дитинства "Логос" "Актуальність питання ролі батьків у формуванні толерантності в суспільстві"
Казимиров Ю.О - президент ФК інвалідів "СПОРТ", віце - президент Асоціації Футболу Інвалідів України, заслужений тренер України
Борковська І.М. - вчитель іноземних мов з трьохрічним стажем  викладання в  Познанській ЗОШ з інклюзивними відділами №3 (Польща), магістр міжнародних відносин
Вітвицький Є. В. - психолог ЧМА "Конкордія"
Соколов Ю. Ю. - інвалід I групи, юрист, член ЧМА "Конкордія"
Учасники "Інклюзивної програми щодо ініціювання батьками розвитку активного та безпечного дозвілля дітей та молоді в контексті реформування освітньої галузі", в. ч. батьки дітей - інвалідів, волонтери, інваліди - члени ГО для людей з обмеженими можливостями
Студенти факультету соціальної роботи ЧДТУ

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині викрито схему підробки документів для виїзду військовозобов’язаних за кордон - підозрюють двох осіб

На Чернігівщині викрито схему підробки документів для виїзду військовозобов’язаних за кордон - підозрюють двох осіб 11:31

За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури заочно повідомлено про підозру двом мешканцям Прилуцького району за фактом організації, керівництва незаконним переправленням осіб через державний кордон України, вчиненому щодо кількох осіб, за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 332 КК України).

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:22

Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.

Команда Чернігівської області виборола ТРЕТЄ місце на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики 12:05

Збірна команда Чернігівської області виборола ТРЕТЄ місце на Командному чемпіонаті України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків та дівчат 2008-2009 рр.н., який відбувся у період з 15 до 17 вересня 2023 року у м. Івано-Франківськ.

  На Чернігівщині триває відновлення медзакладу, пошкодженого російськими окупантами

На Чернігівщині триває відновлення медзакладу, пошкодженого російськими окупантами 11:45

На Чернігівщині триває відновлення Чернігівської міської лікарні № 3, яка була пошкоджена росіянами ще у перші місяці повномасштабної війни.

 «єРобота»: на Чернігівщині 109 переможці по «Власній справі»  й 3 – по програмі «Грант для ветеранів»

«єРобота»: на Чернігівщині 109 переможці по «Власній справі» й 3 – по програмі «Грант для ветеранів» 11:02

У поточному за програмою «Власна справа» урядового проєкту «єРобота» позитивні рішення щодо надання мікрогрантів на старт або розвиток бізнесу, а це від 50 до 250 тис. грн, отримали 109 мешканців області. Сума фінансової підтримки від держави складає близько 26 млн грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини