Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 січня, 00:02:05

Презентація і редакції концепція розвитку велосипедної інфраструктури Варвинської селищної територіальної громади

16.12.2022   12:00Агенцiя

Запрошуємо всіх охочих на презентацію І редакції Концепції розвитку велосипедної інфраструктури Варвинської селищної територіальної громади. Документ розробляється у рамках проєкту Go Bike Chernihiv проєктною командою Bike City consulting спільно з ГО "Агенція міських ініціатив", ГО "Еко Місто" та Варвинською селищною радою.

Захід відбудеться онлайн у п'ятницю, 16 грудня, о 12.00 за наявності світла та у разі відсутності повітряної тривоги. Після презентації буде доступний її запис. Спікер - Альбертас Тамашаускас.

Посилання на презентацію у Zoom:
https://us04web.zoom.us/j/71251764426?pwd=6iWtdS7CaeMSYbG5POh9sYQJFgBmVj.1

Останні новини Чернігівщини

2 500 доларів США за «небойову» службу: повідомлено про підозру посадовцю ТЦК та СП 14:21

Чернігівською спеціалізованою прокуратурою у сфері оборони Центрального регіону спільно з Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Києві за оперативного супроводу 8 управління ДВКР СБ України повідомлено про підозру офіцеру мобілізаційного відділення одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки на Чернігівщині у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 368 КК України (пособництво в одержанні службовою особою неправомірної вигоди).

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою

Рух тролейбусів № 8 і № 11 відновлюється за звичною схемою 10:26

З 28 січня 2026 року тролейбусні маршрути № 8 та № 11 відновлюють роботу за звичною схемою руху.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.

28 січня: цей день в Україні і світі

28 січня: цей день в Україні і світі 09:23

День 1435 Російська агресія - Day 1435 Russian aggression

У Чернігові вшанували пам‘ять жертв Голокосту 18:20

27 січня у всьому світі відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Саме цього дня у 1945 році був звільнений Аушвіц – один із найбільших нацистських таборів смерті.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини