Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 вересня, 08:15:28

Виставка художника Володимира Наталушко 

04.12.2012   15:00Агенцiя

4 грудня в 15 годин у виставковому залі Чернігівської організації Спілки художників України відкривається персональна виставка відомого чернігівського художника Володимира Наталушко.  На ній будуть представлені напрацювання майстра за останні два роки. На полотнах - знайомі з дитинства кожному чернігівцю місця: Спасо-Преображенський собор, П'ятницька церква, красуня-Десна, поліські простори.На виставці представлені в основному пейзажі та натюрморти. Про джерела натхнення автор говорить просто: «Те, що ви бачите на полотнах - краса наших храмів, нашої поліської природи, і взагалі краса всього піднебесного світу. Я відчуваю подив і захват, і мені хочеться передати ці почуття іншим, щоб вони теж все це побачили і пережили ».

Виставка проходитиме з 4 по 24 грудня у виставковому залі ЧООНСХУ за адресою: м. Чернігів, проспект Миру, 24. Вхід безкоштовний.

Останні новини Чернігівщини

На профорієнтаційну екскурсію до поліції Чернігівщини завітали старшокласники

На профорієнтаційну екскурсію до поліції Чернігівщини завітали старшокласники 10:00

У рамках проєкту «Моя майбутня професія — поліцейський» у ГУНП та Тренінговому центрі поліції Чернігівської області побували десятикласники чернігівської школи №33.

Вишивка, вибійка, писанки та ляльки: у Чернігові відкрилася виставка майстрині Ольги Костюченко

Вишивка, вибійка, писанки та ляльки: у Чернігові відкрилася виставка майстрині Ольги Костюченко 09:00

ишивка, вибійка, писанки та ляльки. 15 вересня в обласному історичному музеї імені Тарновського відкрилася виставка майстрині Ольги Костюченко. Триватиме вона до кінця року.

18 вересня - День фармацевтичного працівника в Україні

18 вересня - День фармацевтичного працівника в Україні 08:05

Свято День фармацевта в Україні відзначають у вересні. Дата встановлена в 1999 році.

У Чернігові пройшли заходи до 157-річчя Михайла Коцюбинського

У Чернігові пройшли заходи до 157-річчя Михайла Коцюбинського 17:32

17 вересня — день народження Великого Сонцелюба, українського письменника і громадського діяча Михайла Коцюбинського, чиє життя і творчість тісно пов’язані із Сіверським краєм. Багато років свого життя він жив у Чернігові і похований на Болдиних горах.