Всеукраїнський диктант Національної єдності
У середу 9 листопада у День української писемності та мови відбудеться Всеукраїнський радіодиктант Національної єдності-2022.
Розпочнеться диктант об 11:00. Авторкою тексту є українська письменниця та режисерка, членкиня Українського ПЕН Ірина Цілик, а читатиме його народна артистка, Герой України Ада Роговцева.
Як зазначається у повідомленні, долучитися до участі в диктанті можна у будь-якому зручному форматі – трансляції на радіо, телеканалі та діджитал-платформах:
в ефірі Українське радіо та Радіо Культура;
в ефірі телеканалу Суспільне Культура;
на сторінці ФБ Суспільне Новини, ютуб-каналі Українського радіо та Суспільне Новини;
у додатку suspilne.radio або Дія.
Текст диктанту буде оприлюднено 11 листопада.
Останні новини Чернігівщини
Фіктивне навчання для відстрочки: поліція Чернігівщини викрила групу зловмисників, які організували корупційну схему ухилення від мобілізації 17:22
Поліцейські викрили злочинну групу у складі завідувачів навчальних кафедр та викладача одного з вишів у Чернігові, які організували корупційну схему для отримання відстрочки від мобілізації чоловікам призивного віку.
156 немовлят народилося у Чернігові за перший місяць 2026 року 17:19
Протягом січня 2026 року в КНП «Чернігівський пологовий будинок» народилося 156 дітей: 70 хлопчиків та 86 дівчаток.
На Чернігівщині дві прикордонні громади затвердили нові статути 17:01
До 1 січня 2027 року всі територіальні громади України мають ухвалити або оновити свої статути відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні»
Поліція розслідує обставини пожежі в Чернігівському районі 14:40
Вночі 1 лютого до поліції надійшло повідомлення, що у селі Михайло-Коцюбинської селищної громади Чернігівського району в будівлі центру соціальної адаптації сталася пожежа. Вогонь знищив покрівлю та пошкодив стіни.
Віденська класика у Чернігові: оркестр «Філармонія» виступив під дирегуванням Юрія ЯнкаА 14:37
1 лютого 2026 року Чернігівський обласний філармонійний центр приймав особливого гостя.