Поетичні читання "Поезія вільних від чернігівських авторів"
28 вересня о 16.00 запрошуємо всіх охочих до участі в поетичних читаннях з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек "Поезія вільних від чернігівських авторів". Захід відбудеться онлайн у форматі ZOOM-конференції.
Щороку з нагоди нашого професійного свята ми – бібліотекарі – організовували низку заходів, приурочених до Всеукраїнського дня бібліотек.
Нинішній рік особливий. Уже майже сім місяців точиться запекла боротьба українського народу проти російської агресії. Усі ми живемо з вірою в перемогу та ЗСУ. Поезія – це зброя, що надихає тих, хто тримає зброю. Кожен вірш, кожен рядок, кожне слово – це вже частина української історії. Після нашої перемоги майбутні покоління мають пам'ятати, крізь що ми пройшли, й надихнутися відвагою та героїчною боротьбою свого народу.
Пропонуємо долучитися до нашого онлайн-заходу й поділитися своїми найсильнішими двома–трьома творами, навіяними жахливою війною росії проти України. Адже ми точно знаємо, що війни закінчуються, а поезія – ні.
Ми хочемо почути у віршованих рядках вашу історію війни. Часом людина не може висловити власні почуття, але коли читає вірш, то вивільняє свої емоції, іноді навіть через сльози, й очищується від негативу, гніву, нестерпного суму….
Реєстрація для участі в заході триватиме до 26 вересня за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScK529bU-ciJ4GYxNVq7EKrxVk8z8bFUnGv_-48f8nbkibuSA/viewform.
Посилання на ZOOM-конференцію буде розіслано особисто кожному учасникові на електронну пошту напередодні.
Організатор – Чернігівська обласна універсальна наукова бібліотека ім. В. Г. Короленка.
За додатковою інформацією звертатися:
Надія Заваліна, головний бібліотекар відділу документів із гуманітарних наук.
Телефони: (0462) 67-61-97, (063) 88-56-204.
Електронна пошта: korolenkozahodu@gmail.com
Останні новини Чернігівщини
Протиправно заволодів державними коштами під час ремонту пожежного депо: судитимуть директора підприємства 12:59
Прокурори Прилуцької окружної прокуратури направили до суду обвинувальний акт стосовно директора підприємства, якого звинувачують у заволодінні бюджетними коштами.
У Чернігові поліція спільно з СБУ перекрили канал незаконного продажу зброї та боєприпасів 12:42
У Чернігові поліцейські затримали місцевого мешканця, який налагодив збут автоматичної зброї, боєприпасів та ручних гранат. Зловмиснику загрожує до 7 років позбавлення волі.
Біатлоністки Чернігівщини — бронзові призерки командного заліку чемпіонату України та володарки дев’яти медалей 12:36
З 22 до 28 лютого у селі Тисовець Львівської області відбувся чемпіонат України з біатлону серед ДЮСШ та СДЮШОР.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:31
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 5 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.