"Особливим" діткам - особливу увагу та турботу
30 листопада робочу поїздку по своєму виборчому округу здійснить депутат Верховної Ради України Владислав Атрошенко. В першу чергу, депутат завітає до дитячого будинку-інтернату у с. Замглай Ріпкинського району. З нагоди Міжнародного дня інвалідів він привезе солодкі подарунки дітям, котрі мають вади психічного та розумового розвитку, та поспілкується з колективом цього закладу.
За словами Владислава Анатолійовича, "особливі" діти в нашій державі мають відчувати особливу увагу і турботу щодня, аби вони не почувалися зайвими у суспільстві, мали такі ж можливості для навчання та розвитку, як і всі інші хлопчики та дівчатка, а також могли реалізуватися в житті.
Далі в ході візиту В.Атрошенко відвідає дитячий дошкільний заклад №55 у м. Чернігів. Влітку він допоміг придбати лінолеум для цієї установи, а цього разу подарує пральну машину. Дитсадок №55 - спеціалізований і пристосований до відвідування дітей з особливими потребами. Крім того, це єдиний дошкільний заклад у Чернігові, в якому діють групи цілодобового перебування дітлахів.
Початок робочої зустрічі в будинку-інтернаті в с. Замглай - о 14.00. Візит до дитсадку №55 м. Чернігів розпочнеться о 16.00.
Запрошуємо представників ЗМІ висвітлити цю подію та посприяти формуванню в Чернігові більш дружнього середовища для людей с особливими потребами!
Контакти: Вікторія Сидорова, 066-304-89-87, 915-277
Останні новини Чернігівщини
Інтелектуальна власність як ефективний інструмент розвитку бізнесу – у фокусі діалогу з підприємцями 13:06
Про можливості інтелектуальної власності йшлося під час чергової онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу».
Визначено формат освітнього процесу на 2026/2027 навчальний рік 12:43
28 серпня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення щодо організації освітнього процесу в закладах освіти міста Чернігова у 2026/2027 навчальному році.
Знімати відео та вести блог: оголошено набір на новий сезон безкоштовної школи блогерства для підлітків з інвалідністю 12:40
В Україні втретє запускають ХІТ — Хаб Інклюзивного ТікТоку, безкоштовну школу блогерства для підлітків з усієї України віком 14–18 років, які мають інвалідність. Тут вчать знімати відео, монтувати й вести власний блог. Подати заявку можна до 31 серпня; навчання почнеться восени, а участь – безкоштовна.
СБУ викрила «ухиляньську схему» на Чернігівщині і затримала учасників оборудки 11:30
Служба безпеки викрила у Чернігові ще одну схему ухилення від мобілізації і затримала організатора оборудки та його спільницю.
Від війни - до справи, що допомагає відновлюватися: ветеран відкрив у Ніжині фітнес-клуб за грантові кошти 11:29
Житель Ніжина Іван Вовкогон знає ціну здоров’ю та силу відновлення не з чужих слів. Після повномасштабного вторгнення, незважаючи на вік, він взяв до рук зброю та разом із багатьма добровольцями в складі ТРО став на захист рідного міста.