Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 18 вересня, 08:32:39

"Особливим" діткам - особливу увагу та турботу

30.11.2012   14:00Агенцiя

30 листопада робочу поїздку по своєму виборчому округу здійснить депутат Верховної Ради України Владислав Атрошенко. В першу чергу, депутат завітає до дитячого будинку-інтернату у с. Замглай Ріпкинського району. З нагоди Міжнародного дня інвалідів він привезе солодкі подарунки дітям, котрі мають вади психічного та розумового розвитку, та поспілкується з колективом цього закладу.
За словами Владислава Анатолійовича, "особливі" діти в нашій державі мають відчувати особливу увагу і турботу щодня, аби вони не почувалися зайвими у суспільстві, мали такі ж можливості для навчання та розвитку, як і всі інші хлопчики та дівчатка, а також могли реалізуватися в житті.
Далі в ході візиту В.Атрошенко відвідає дитячий дошкільний заклад №55 у м. Чернігів. Влітку він допоміг придбати лінолеум для цієї установи, а цього разу подарує пральну машину. Дитсадок №55 - спеціалізований і пристосований до відвідування дітей з особливими потребами. Крім того, це єдиний дошкільний заклад у Чернігові, в якому діють групи цілодобового перебування дітлахів.
Початок робочої зустрічі в будинку-інтернаті в с. Замглай - о 14.00. Візит до дитсадку №55 м. Чернігів розпочнеться о 16.00.
Запрошуємо представників ЗМІ висвітлити цю подію та посприяти формуванню в Чернігові більш дружнього середовища для людей с особливими потребами!
Контакти: Вікторія Сидорова, 066-304-89-87, 915-277
 

Останні новини Чернігівщини

На профорієнтаційну екскурсію до поліції Чернігівщини завітали старшокласники

На профорієнтаційну екскурсію до поліції Чернігівщини завітали старшокласники 10:00

У рамках проєкту «Моя майбутня професія — поліцейський» у ГУНП та Тренінговому центрі поліції Чернігівської області побували десятикласники чернігівської школи №33.

Вишивка, вибійка, писанки та ляльки: у Чернігові відкрилася виставка майстрині Ольги Костюченко

Вишивка, вибійка, писанки та ляльки: у Чернігові відкрилася виставка майстрині Ольги Костюченко 09:00

ишивка, вибійка, писанки та ляльки. 15 вересня в обласному історичному музеї імені Тарновського відкрилася виставка майстрині Ольги Костюченко. Триватиме вона до кінця року.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:30

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години з 17 вересня по 08 годину 18 вересня 2021 року

18 вересня - День фармацевтичного працівника в Україні

18 вересня - День фармацевтичного працівника в Україні 08:05

Свято День фармацевта в Україні відзначають у вересні. Дата встановлена в 1999 році.