Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 22 жовтня, 19:29:56

Cемінар - відкрита дискусія "Протидія мові ворожнечі у ЗМІ"

30.11.2012   12:00Агенцiя

30 листопада в Чернігівській обласній бібліотеці ім. Короленка (велика читальна зала) з 12.00 до 15.00 відбудеться семінар для журналістів "Протидія мові ворожнечі у ЗМІ".
Семінар  матиме формат відкритої дискусії з Максимом Буткевичем - відомим журналістом та громадським діячем, координатором Проекту "Без кордонів" та експертом Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини".
Основою дискусії стануть питання про стандарти професійної етики журналістів, про те, як уникнути "мови ворожнечі" та як їй протидіяти в журналістській роботі.  
Семінар стане одним із перших супутніх заходів Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Чернігові. 
Організаторами заходу є громадські організації М'АРТ і "Жменя".

Контакти організаторів для реєстрації участі у семінарі та для отримання додаткової інформації:
E-mail: ReginaH@ukr.net 
Регіна Гусак: +380662095505
Руслана Бурова +380503833342

Захід відбувається в рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Антидискримінаційна дія», спільної ініціативи Коаліції з протидії дискримінації в Україні (http://antidi.org.ua) за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та  координації  Вінницької ГО «Інформаційно-просвітницький центр «ВІСЬ»

Останні новини Чернігівщини

Особи з інвалідністю з числа учасників АТО/ООС запрошуються до участі у соціальних проєктах «Професія для життя» та «Повернувся з АТО – повернись до життя» 14:34

З метою професійної орієнтації та набуття необхідних знань, соціалізації й адаптації до суспільства учасників АТО/ООС з інвалідністю, поліпшення фізичного та психологічного стану осіб з інвалідністю шляхом професійного навчання 04 листопада 2021 року заплановано початок реалізації двох всеукраїнських проєктів, спрямованих на підвищення рівня адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю.

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення

У Чернігівській області 26 жовтня відбудеться комплексна перевірка системи оповіщення 14:32

26 жовтня Департаментом з питань цивільного захисту та оборонної роботи Чернігівської облдержадміністрації буде проводитись комплексна технічна перевірка територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення Чернігівської області з передачею всіх команд та учбових повідомлень цивільного захисту до керівного складу районів та міст обласного значення.

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу

По вулиці Пушкіна завершують заміну ділянки магістрального водопроводу 14:23

Заміна ділянки магістрального водопроводу діаметром 500 мм по вулиці Пушкіна від перехрестя з вулицею Гетьмана Полуботка до вулиці Коцюбинського виконується за планом і добігає кінця. Роботи виконуються силами КП «Чернігівводоканал».

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних

Бригади екстреної медичної допомоги працюють 24/7 - без свят і без вихідних 14:14

Через погіршення епідемічної ситуації, а саме збільшення рівня захворюваності на COVID-19 та випадків госпіталізації кількість звернень до швидкої допомоги зростає з кожним днем. Їх кількість доходить до тисячі на добу.

На Чернігівщині планують побудувати 95 свердловин для забезпечення жителів області якісною питною водою

На Чернігівщині планують побудувати 95 свердловин для забезпечення жителів області якісною питною водою 14:08

Відповідну ініціативу підтримали сьогодні депутати на пленарному засіданні шостої сесії обласної ради восьмого скликання, проголосувавши за програму «Питна вода Чернігівської області на 2022-2026 роки». Її мета — забезпечити місцевих жителів якісною питною водою в необхідних обсягах.