Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 листопада, 16:20:06

Cемінар - відкрита дискусія "Протидія мові ворожнечі у ЗМІ"

30.11.2012   12:00Агенцiя

30 листопада в Чернігівській обласній бібліотеці ім. Короленка (велика читальна зала) з 12.00 до 15.00 відбудеться семінар для журналістів "Протидія мові ворожнечі у ЗМІ".
Семінар  матиме формат відкритої дискусії з Максимом Буткевичем - відомим журналістом та громадським діячем, координатором Проекту "Без кордонів" та експертом Всеукраїнської освітньої програми "Розуміємо права людини".
Основою дискусії стануть питання про стандарти професійної етики журналістів, про те, як уникнути "мови ворожнечі" та як їй протидіяти в журналістській роботі.  
Семінар стане одним із перших супутніх заходів Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Чернігові. 
Організаторами заходу є громадські організації М'АРТ і "Жменя".

Контакти організаторів для реєстрації участі у семінарі та для отримання додаткової інформації:
E-mail: ReginaH@ukr.net 
Регіна Гусак: +380662095505
Руслана Бурова +380503833342

Захід відбувається в рамках інформаційно-просвітницької кампанії «Антидискримінаційна дія», спільної ініціативи Коаліції з протидії дискримінації в Україні (http://antidi.org.ua) за підтримки Міжнародного фонду «Відродження» та  координації  Вінницької ГО «Інформаційно-просвітницький центр «ВІСЬ»

Останні новини Чернігівщини

Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП у Ніжині 16:08

Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула жінка.

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації

«Як на Майстер-шефі»: кухарки чернігівських дитсадків пройшли навчання із підвищення кваліфікації 16:06

П’ятдесят кухарок із 29 дитячих садків пройшли курси підвищення кваліфікації на базі Кулінарного хабу, створеного в Чернігівському центрі професійно-технічної освіти в партнерстві зі швейцарсько-українським проєктом DECIDE.

48 світлофорів Чернігова вже обладнані резервними джерелами живлення 16:03

Для стабільної роботи системи освітлення та безпеки дорожнього руху в Чернігові КП «Міськсвітло» продовжує виконувати комплекс робіт із ремонту та модернізації міських електромереж та світлофорів.

На Ріпкинщині місцевий браконьєр завдав збитків рибному господарству майже на 50 тис.грн 12:02

10 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем під час проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками сектору водної поліції ВРПП ЧРУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини