Науково-практичний семінар "Актуальні проблеми сучасної політичної філософії"
З 16.05.2022 до 20.05.2022 в НУ «Чернігівська політехніка» відбудеться Тиждень Науки, присвячений стану наукової діяльності в період війни та викликам, які доводиться переживати українським науковцям.
В рамках Тижня Науки кафедра філософії і суспільних наук Національного університету «Чернігівська політехніка» спільно з кафедрою політичних і філософських наук Черкаського державного технологічного університету 18 травня 2022 р. проводить науково-практичний семінар «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ СУЧАСНОЇ ПОЛІТИЧНОЇ ФІЛОСОФІЇ».
До участі в роботі семінару запрошуються науково-педагогічні та наукові працівники вищих навчальних закладів України, аспіранти, громадські діячі, представники органів державної влади і місцевого самоврядування, всі, хто цікавиться аналітикою сучасних політичних процесів.
Напрями роботи:
Стан та перспективи сучасних суспільно-політичних досліджень: світові тенденції та ситуація в Україні.
Гуманітарні аспекти національної безпеки.
Дослідження суспільно-політичних процесів в контексті викликів воєнного часу.
Спікери науково-практичного семінару:
Бойко Анжела Іванівна, д.філос.н., професор, зав. кафедри філософських і політичних наук ЧДТУ.
Хамітов Назіп Віленович, член-кореспондент НАН України, провідний науковий співробітник відділу філософської антропології Інституту філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України.
Крук Олександр Іванович, к.і.н., доцент, почесний професор кафедри філософії і суспільних наук НУ «Чернігівська політехніка».
Модератор заходу: Шакун Наталія Валеріївна, к.філос.н., доцент, зав. кафедри філософії і суспільних наук НУ «Чернігівська політехніка».
Захід відбудеться в дистанційному форматі. Початок о 13.00, посилання на зустріч https://zoom.us/j/3072624680?pwd=amQxU2psV2VWeWh5ZnhWTmRRYnpNQT09, ідентифікатор: 307 262 4680, пароль: 2VBqGq
Контактна інформація: тел. (066) 93-96-119, Шакун Наталія Валеріївна
Останні новини Чернігівщини
За незаконну риболовлю порушник сплатить до бюджету понад 125 тис.грн. 10:12
13 листопада 2025 року Чернігівським рибоохоронним патрулем в ході проведення спільного рибоохоронного рейду разом з працівниками Сектору водної поліції Чернігівського РУП ГУНП у Чернігівській області на водоймах Чернігівського району викрито грубе порушення Правил рибальства.
У січні-жовтні 2025 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 9 мільярдів гривень податків та зборів 09:38
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-жовтень 2025 року надійшло 9 млрд грн від сплати податків і зборів
Експерти НСЗУ провели виїзні робочі зустрічі із надавачами послуг за пакетами стоматологічної допомоги та зубопротезування для захисників і захисниць 09:36
Зворотний зв’язок від лікарів, які працюють з особами, що захищають і захищали незалежність України, важливий для розвитку державних програм.
14 листопада: цей день в Україні і світі 09:29
День 1360 Російська агресія - Day 1360 Russian aggression
Засуджено мешканця м.Чернігова за підробку документів з метою отримання відстрочки від мобілізації 16:12
Прокурором Чернігівської окружної прокуратури в судовому засіданні доведено вину 35-річного місцевого жителя у підробці довідки з метою отримання відстрочки від мобілізації (ч.ч.1, 4 ст.358 КК України).