«Велике будівництво — 2021». Пресконференція В’ячеслава Чауса
У четвер, 20 січня, відбудеться пресконфере
Мова йтиме про результати виконання програми «Велике будівництво» у 2021 році.
Початок заходу: 12:00 год.
Місце проведення: зала № 2, Чернігівська ОДА (вул. Шевченка, 7).
Запрошуються представники засобів масової інформації.
Увага! Згідно з карантинними обмеженнями «жовтого» рівня для участі у масовому заході необхідно мати «зелений» або «жовтий» СОVID-cертифікат, чинний негативний результат тесту на коронавірусну хворобу чи інший документ, передбачений постановою КМУ №1236 від 09.12.2020 року.
Прохання також дотримуватися соціальної дистанції, правил особистої гігієни та використовувати захисні маски у громадських місцях.
Останні новини Чернігівщини
Бронза чемпіонату України: Вікторія Прачик — серед призерок юніорських змагань з лижних гонок 13:47
З 05 до 09 лютого у селі Яворів Львівської області проходив Чемпіонат України з лижних гонок серед юніорів, юніорок та молоді (U-23).
Щорічні та одноразові виплати для родин полонених та звільнених з полону 13:44
Українцям, які перебували у полоні, або ж родинам тих, хто досі залишається у російській неволі держава надає соціальну, правову та фінансову підтримку. Нижче розповідаємо про виплати, які можуть отримати звільнені з полону та родини полонених.
Історія матері-одиначки, яка відкрила бізнес у Чернігові завдяки грантовій програмі «Власна справа» 12:54
Відкрити бізнес з нуля в наш час – завдання не з легких. А для матері-одиначки, яка сама відповідає і за дитину, і за завтрашній день, це може здаватися майже неможливим.
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 16 разів перевищував допустиму межу 10:01
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 52-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 10 небезпечних подій, а саме: 10 пожеж. Внаслідок цих подій загинули 2 особи.