Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 25 травня, 07:03:44

Відкриття виставки «Олексій Какало. Творчість – сенс життя»

27.01.2022   15:00Агенцiя

27 січня 2021 року в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбудеться відкриття виставки «Олексій Какало. Творчість – сенс життя», присвяченої 80-річчю від дня народження відомого чернігівського живописця заслуженого художника України Олексія Васильовича Какала (1942-2018).

У її складі понад сорок творів з фондів музею різних жанрів – пейзаж, портрет, натюрморт, тематична картина, ретроспектива усіх періодів діяльності митця, починаючи від 1960-х років і до останніх років життя.

Творчість художника базується на кращих традиціях українського реалістичного мистецтва. Головним натхненням митця були природа, історія та сучасність чернігівського Полісся.

Олексій Васильович отримав першокласну професійну освіту: закінчив Київський державний художній інститут, де вчився у Анатолія Пламеницького, Петра Басанця, Карпа Трохименка, Віктора Пузиркова.

Його твори добре знають як в Чернігові, так і далеко за його межами, адже митець від 1973 р. був учасником численних обласних, всеукраїнських мистецьких виставок. Значна кількість доробку розійшлась по державних музеях та приватних колекціях в Україні та за кордоном. Вони прикрашають зали Чернігівського обласного художнього музею імені Григорія Галагана, Новгород-Сіверського музею-заповідника «Слово о полку Ігоревім», Чугуївського художнього музею, музею мистецтв міста Кропивницького.

Створення виставки стало можливим завдяки дружині художника – Вірі Василівні Ткаченко, яка у 2020-2021 роках подарувала музею біля ста творів О.В.Какала.
Початок о 15:00.
Деталі – за тел.: 0462-611571, або на сторінці музею у соцмережах https://www.facebook.com/galaganmuseum.art/.
#galagan_art_museum
Ми надихаємо!
Просимо дотримуватися обмежень, встановлених у зв’язку з карантином

Останні новини Чернігівщини

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни

Школи у Чернігівській області допоможуть відбудувати фіни 10:00

Одна з найвідоміших фінських публічних гуманітарних міжнародних організацій Finn Church Aid відкрила свій офіс у Києві, а ще бере під опіку пошкоджені школи у Чернігівській області.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:48

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 23 травня по 8:00 24 травня 2022 року

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла

Родина із Чернігова мешкала в подвалі майже 3 місяці після втрати житла 09:43

Микола з дружиною та двома синами мешкав у цьому гуртожитку, який у березні зруйнували російські загарбники. Родина лишилася без житла. Деякі домашні речі вдалося врятувати, але багато чого втрачено. Сюди Микола з родиною приходить ледь не щодня.

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку

Для забезпечення мешканців Новоселівки питною водою встановлять воророзбірну колонку 09:28

У Новоселівці через зруйновані мережі та будинки відсутнє водопостачання. Найближчим часом КП Чернігівводоканал планує встановити водорозбірну колонку, щоб забезпечити жителів населеного пункту питною водою. Подача води відбуватиметься в режимі 24/7.

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня

У школах Чернігова навчальний рік продовжили до 24 червня 09:08

У Чернігові навчальний рік продовжили до 24 червня, оскільки раніше, через широкомасштабне вторгнення російської армії на територію України, в тому числі і нашої області, освітній процес призупинили.