"Чернігів очима художників". Кураторська екскурсія
Музейний проєкт "Чернігів очима художників". Кураторська екскурсія. Зустріч з художником.
Подія із циклу розмов "Кава з Ґалаґаном".
Кураторська екскурсія у межах музейного проєкту "Чернігів очима художників".
Ви зможете поспілкуватися з куратором виставки, почути розповідь про роботи, які представлені в експозиції.
Кожен учасник отримає каталог виставки "Чернігів очима художників".
Відбудеться зустріч з Валерієм Віником (Валерій Віник (1963 р.н.) художник-конструктор, закінчив Білоруську державну академію мистецтв. Наразі викладає в Чернігівському коледжі інженерії та дизайну. Його роботи представлені поміж інших у експозиції виставки «Чернігів очима художників»).
А ще для вас – приємна атмосфера музею, гарячий чай/кава та смаколики
Проводить Олена Ісаченко
Квитки продаються до 15:00 8.01.2022
Кількість місць - 20.
Місце проведення: Чернігівський музей ім. Галагана, вул. Музейна, 6, Чернігів.
Останні новини Чернігівщини
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області презентували сервіс податкового супроводу ветеранського підприємництва 12:25
Сьогодні у Чернігові в Офісі податкових консультантів презентували нову послугу для захисників та захисниць України - податковий супровід ветеранського підприємництва.
Земельні питання, підготовка до опалювального сезону та міжнародна співпраця: підсумки 47-ї сесії 10:04
В суботу, 2 травня, відбулася 47-ма сесія Чернігівської міської ради VIII скликання. Участь у пленарному засіданні взяли 28 депутатів і депутаток.
Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Чернігівському районі 10:01
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом дорожньо-транспортної пригоди, внаслідок якої загинула неповнолітня.
4 травня: цей день в Україні і світі 09:59
День 1531 Російська агресія - Day 1531 Russian aggression