Засідання круглого столу Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів
У четвер, 9 грудня, у Чернігівській ОДА відбудеться засідання круглого столу Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.
Тема обговорення — «Розвиток та впровадження інновацій у соціальне забезпечення та захист ветеранів війни та прирівняних до них осіб».
Початок заходу: 11:00 год.
Місце проведення: зала № 2, Чернігівська ОДА (вул. Шевченка, 7).
Після завершення круглого столу, о 13:00, буде презентовано виставку «Незламні» з ініціативи народного депутата України Анатолія Остапенка.
Запрошуються представники засобів масової інформації.
Увага. Згідно з карантинними обмеженнями «червоного» рівня для участі у масовому заході необхідно мати «зелений» СОVID-cертифікат, чинний негативний результат тесту на коронавірусну хворобу чи інший документ, передбачений постановою КМУ №1236 від 09.12.2020 року.
Прохання також дотримуватися соціальної дистанції, правил особистої гігієни та використовувати захисні маски у громадських місцях.
Останні новини Чернігівщини
У Чернігові презентували кампанію з підвищення обізнаності про резолюцію ООН 1325 19:43
«1325 зміцнює країну» – під такою назвою в Чернігові відбулася пресконференція, присвячена старту інформаційної кампанії щодо підвищення обізнаності про резолюцію Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Захід зібрав представників і представниць громадянського сектору та влади.
Підприємства переробної промисловості та торгівлі забезпечили майже 35 % податкових надходжень до бюджету 14:01
За січень–серпень 2025 року найбільшими платниками податків стали підприємства переробної промисловості та оптової й роздрібної торгівлі. Вони забезпечили відповідно 17,6 % та 16,7 % усіх надходжень до Зведеного бюджету України.

Водійське посвідчення за 12 тис. грн – повідомлено про підозру жителю міста Ніжин 13:25
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру жителю міста Ніжин у одержанні неправомірної вигоди для себе, за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави (ч. 2 ст. 369-2 КК України).
Чернігівці літнього віку можуть вивчати англійську на безоплатному онлайн-курсі — деталі 13:03
У Чернігові стартує безоплатний онлайн-курс англійської мови для людей літнього віку. Навчання проходить одразу на кількох рівнях — від початкового до Pre-Intermediate.

Яка тепер офіційна назва війни України з російським агресором? 11:22
Бурхливі обговорення щодо назви сучасної війни України з російським агресором завершені.