Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 січня, 12:29:51

Вручення сертифікатів підприємцям-початківцям, які навчалися за програмою «Бізнес-акселератор»

26.11.2021   15:00Агенцiя

26 листопада о 15.00 у Чернігові (Преображенська, 12) відбудеться вручення сертифікатів підприємцям-початківцям, які навчалися за програмою «Бізнес-акселератор».

Акселераційну програму розробили Агенція регіонального розвитку Чернігівської області спільно з Департаментом економічного розвитку облдержадміністрації. Навчання відбулося в межах обласної «Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2021-2027 роки».

Мета — розвиток підприємств Чернігівщини (збільшення прибутковості, розширення ринкової долі, збільшення робочих місць, розширення асортименту товарів, нові контракти, ріст прибутковості, формування підприємницької логіки).

Участь у навчанні взяли 12 учасників. Вони намагаються розвинути такі види бізнесу як: власне виробництво товарів з деревини, сувенірів, декору для дому; навчання та розвиток дітей; неформальні освітні заходи у форматі meet up; виробництво одягу та домашнього текстилю; розвиток 3D-технологій та мистецтва в регіоні тощо.

Під час навчання учасники отримали інформаційну та практичну підтримку від експертів та менторів з реального бізнесу. Зокрема, тренери навчили підприємців основам диджиталізації, брендування, таргетингу, кризового менеджменту, пошуку фінансування бізнесу, фандрейзингу тощо.

Серед тренерів були фінансист-практик з 20-річним стажем Оксана Пономаренко, тренер з цілепокладання та ефективності, HR Марія Куравська, бізнес-консультант Михайло Брижко, SMM-спеціаліст Тетяна Бойправ, Засновниця «Ательє мови Дарини Щасливенко» Дарина Щасливенко, власниця рекламного агентства «YAVOKO» Тетяна Яворська. Окрім того, президент Чернігівської торгово-промислової палати Костянтин Іванов надавав учасникам менторську допомогу.

Останні новини Чернігівщини

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування 12:03

Комунікації правлять світом. Результатом грамотного спілкування у будь-якій сфері життя є гарні відносини та продуктивність.

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви 12:00

Кожне п’яте захворювання починається через стрес. Це фактично встановлений факт.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням 11:13

Взимку та навесні кондитери рекомендують готувати випічку з варенням. Пропонуємо кілька смачних та нескладних рецептів, які стануть в пригоді господиням.

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року 10:19

Основна подія тижня – це повний місяць у ніч з 17 на 18 січня.

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні 10:13

16 січня в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту та загиблих воїнів.