Відкриті дані Чернігова: стан оприлюднення і практика використання
Відкриті дані місцевих розпорядників на часі! Запрошуємо на онлайн-обговорення стану оприлюднення та практичного використання відкритих даних Чернігова. Стартуємо і будемо раді вашій залученості.
Реєстрація: https://cutt.ly/ZTvAhBl
Програма онлайн-зустрічі:
14.00 Вступ. Знайомство. Інформація про проєкт RAPID (Надія Бабинська-Вірна)
14.15 - 14.30 Результати моніторингу оприлюднення Чернігівською міською радою публічної інформації у форматі відкритих даних (Павло Пущенко )
14.30 - 14.45 Перспективи впровадження політики відкритих даних в Чернігові (представник Чернігівської міської ради)
14.45 - 15.00 Приклади практичного використання відкритих даних в містах України
15.00 - 15.20 Обговорення та розробка рекомендацій для міської ради щодо відкритих даних
Подія організована в рамках проекту RAPID, що реалізується за підтримки відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні, а також у партнерстві з Американськими Радами і програмою Open World Ukraine.
Погляди учасників заходу не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США.
Останні новини Чернігівщини
Козелецькі поліцейські відсторонили від керування нетверезого водія, рівень алкоголю в крові якого більше ніж у 13 разів перевищував допустиму межу 10:56
Поліцейські сектору реагування патрульної поліції відділення №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції викрили 43-річного водія, який керував транспортом у стані сильного алкогольного сп’яніння. На правопорушника складено адміністративні матеріали.
Укриття за завищеними цінами: на Чернігівщині поліція повідомила про підозру посадовиці у службовій недбалості 10:54
Через неналежне виконання службових обов’язків посадовицею органу місцевого самоврядування під час закупівлі укриттів, бюджету громади у Корюківському районі було завдано понад 700 тисяч гривень збитків. За скоєне фігурантці загрожує до п'яти років позбавлення волі.
В Україні стартувала комунікаційна кампанія «Зміцнені» про безоплатну реабілітацію 10:47
Національна служба здоров’я України в партнерстві з Міністерством охорони здоров’я, Міністерством у справах ветеранів, за підтримки проєкту Rehab4U запустила інформаційну кампанію «Зміцнені», присвячену безоплатній реабілітації.
23 грудня: цей день в Україні і світі 08:40
День 1399 Російська агресія - Day 1399 Russian aggression