Засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів
14 листопада відбудеться засідання постійної комісії обласної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, екології та природних ресурсів. Відповідно до його порядку денного планується розглянути питання:
«Про розгляд звернення головного управління Держкомзему у Чернігівській області «Про виконання робіт з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів»;
«Про розгляд проекту Порядку надання Чернігівською обласною радою в користування мисливських угідь та припинення права користування ними»;
«Про розгляд клопотань суб'єктів господарювання про погодження спеціальних дозволів на користування надрами загальнодержавного значення».
Початок: 11.00
Місце проведення: каб. 520 адмінбудинку обласної ради
Останні новини Чернігівщини
Бельгійські волонтери передали Чернігівщині пожежний автомобіль та дві «швидкі» 16:06
Сьогодні область отримала карету швидкої допомоги, спеціалізований ветеринарний автомобіль та великовантажне авто для пожежно-рятувальної служби. Автівки доставлено з Бельгії в межах благодійної ініціативи «Отець Карел для України».
Чернігівська спортсменка Анна Аврамова стала чемпіонкою Європи U-18 зі стрільби 16:04
Спортсменка Чернігівської обласної школи вищої спортивної майстерності Анна Аврамова здобула золоту медаль чемпіонату Європи U-18 зі стрільби кульової, який проходив у Таллінні, Естонія.
У Чернігові повторно пролунали вибухи: є постраждалі, під завалами можуть бути люди 13:59
Російські війська вдень 26 серпня повторно атакували Чернігів. Внаслідок удару пошкоджено складське приміщення.
Борзнянська школа ім. Христини Алчевської отримала новий спеціальний автобус 10:08
Ключі від транспорту 25 серпня передав директорці закладу Ірині Мостепан начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:05
Протягом минулої доби зареєстровано 22 небезпечні події, а саме: 22 пожежі.