Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 17 грудня, 21:57:26

Спеціальний показ фільму «Май далеко — май добре» за участі продюсерки фільму Альони Качкан

16.10.2021   16:00Агенцiя

16 жовтня у кінотеатрі Multiplex Hollywood відбудеться спеціальний показ нашого фільму «Май далеко — май добре» за участі продюсерки фільму Альони Качкан.
 
Опис фільму: Молодий німець Мішель, захоплений природою України, переїжджає до Карпат. У горах він розводить водяних буйволів, що опинилися на межі зникнення. Хлопець мріє присвячувати весь час улюбленій справі, але змушений регулярно повертатися до Німеччини, де працює в сімейному бізнесі й зустрічається з дівчиною Вєрою. Без належного догляду буйволи починають хворіти. До всього Мішеля спіткають негаразди в особистому житті: Вєра не впевнена, що зможе виховати двох маленьких дітей у віддаленому карпатському селі.
 
Промоцію фільму підтримало Держкіно України.
 
Інформація про розклад прем’єр та сеансів — на сторінці фільму http://www.86.org.ua/maidaleko/
 
Ключові призи та фестивалі:
-приз Андрія Матросова від організаторів Фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.
-Міжнародна прем’єра на фестивалі Cervino Cinemountain в Італії;
-Участь у закордонних фестивалях Makedox у Македонії, Beldocs у Сербії, фестивалях CinEast, New Renaissance Festival London тощо.
-Національний конкурс кінофестивалю Kharkiv MeetDocs;
- Спеціальна відзнака за найкращий дебют оператору фільму Сергію Кірєєву на фестивалі кінооператорського мистецтва «Кіноко»;
-2020 році фільм отримав підтримку Українського інституту на міжнародну промоцію в межах програми PROmotion.
 
Знімальна група:
Режисерка ― Ганна Ярошевич
Оператор ― Сергій Кірєєв
Продюсери ― Альона Качкан, Олена Яковицька, Олексій Москаленко, Ганна Ярошевич
Виробництво ― TABOR Production, Mental Drive
 
Інформація про режисерку:
Ганна Ярошевич живе і працює режисеркою та менеджеркою з комунікацій в Києві. Має ступінь бакалавра з журналістики та ступінь магістра з креативної медіапрактики.
«Май далеко — май добре» — її перший повнометражний документальний фільм, над яким вона працювала останні п‘ять років.
Фільмографія:
2014 — «Госпіталь», короткометражний документальний фільм, «Вавилон’13»;
2015 — «Діана», короткометражний документальний фільм, «Вавилон’13»;
2015 — «Де наш дім?», короткометражний документальний фільм, «Вавилон’13»;
2015 — «Рік в Ізюмі», короткометражний документальний фільм, «Вавилон’13».

Останні новини Чернігівщини

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році

Пільгова іпотека для військових на Чернігівщині: як працює програма «єОселя» у 2025-2026 році 11:36

У 2025 році військовослужбовці з Чернігівщини можуть скористатися державною програмою доступного житла «єОселя» на оновлених умовах.

На Чернігівщині судитимуть підприємця за несплату понад 4,6 мільйона гривень податків 10:39

Слідчі поліції Чернігівщини під процесуальним керівництвом Чернігівської обласної прокуратури завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо підприємця, який організував протиправну схему, що дозволила йому ухилитися від сплати податків на суму в понад 4,6 мільйона гривень.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:37

Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 3 дорожньо-транспортні пригоди та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 6 осіб постраждали.

17 грудня: цей день в Україні і світі

17 грудня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1393 Російська агресія - Day 1393 Russian aggression

Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37

Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини