Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 жовтня, 01:02:01

Відкриття експозиції художніх творів музейного проєкту «Чернігів очима художників»

24.09.2021   15:00Агенцiя

24 вересня 2021 року в Чернігівському обласному художньому музею імені Григорія Галагана буде розгорнуто експозицію художніх творів музейного проєкту «Чернігів очима художників» з нагоди Дня міста та Всесвітнього Дня туризму.
Чернігівський обласний художній музей імені Григорія Галагана володіє унікальною колекцією мистецьких творів, присвячених Чернігову – справжній історичній скарбниці України. Свого часу перший президент Української Народної Республіки Михайло Грушевський називав Чернігів «українською Равенною». На прикладі музейних предметів та предметів із приватних колекцій можна прослідкувати як змінювалося місто, еволюціонувало мистецьке бачення урбаністичного середовища, які художні образи породжувало місто легенд упродовж ХХ – ХХІ сторіч, якими принадами воно приваблює туристів з усього світу.
Експозицію виставки формують живописні та графічні роботи, урбаністичні пейзажі, скульптурні об’єкти, які відображають той образ нашого міста, яким його відчуває сучасна мистецька молодь. Проєкт дає можливість творчого самовираження молодим митцям закликає до художнього осмислення проблем соціокультурного розвитку міста та сприяє формуванню і примноженню художніх цінностей молоді.
Представлені до огляду роботи таких майстрів живопису як О.В. Какала, В.В. Ємця, А.Н. Шкурка, О.І. Карпенка, С. Тонканова. Яскравість та різноманіття Чернігова можна побачити на багатьох роботах віртуозного аквареліста Георгія Петраша та роботах Андрія Петуся. Не оминути увагою і скульптурні твори Геннадія Єршова.

Початок о 15:00.

Деталі – за тел.: 0462-611573, або на сторінці музею у соцмережах https://www.facebook.com/galaganmuseum.art/.
#galagan_art_museum
Ми надихаємо!
Просимо дотримуватися обмежень, встановлених у зв’язку з карантином

Останні новини Чернігівщини

Поліція Чернігівщини документує наслідки ворожих атак: поранено людину, пошкоджені будинки 18:42

27 жовтня росіяни атакували Чернігівщину безпілотниками. Внаслідок атаки у Чернігові поранень зазнав 31-річний місцевий мешканець, пошкоджені чотири будинки і автомобіль в садівничому товаристві в одному з мікрорайонів міста.

Поліція Чернігівщини повідомила про підозру групі «чорних лісорубів» за масштабні порубки деревини на сотні тисяч гривень 17:43

Слідчі поліції Чернігівщини спільно з оперативниками карного розшуку за процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури викрили групу зловмисників, які підозрюються у систематичній незаконній порубці лісу в Корюківському районі.

Чернігівський дзюдоїст — бронзовий призер Кубка Європи серед кадетів 16:40

3 18 до 19 жовтня у Ризі (Латвія) відбувся Кубок Європи з дзюдо серед кадетів.

За тиждень над Чернігівщиною збито 96 ворожих цілей 16:10

Сили протиповітряної оборони, підрозділи Збройних cил України, Нацгвардії та прикордонники за минулий тиждень знищили 96 повітряних цілей у небі над Чернігівщиною.

Вагомий внесок Чернігівщини у світовий успіх української збірної з кікбоксингу 15:00

У Брісбені (Австралія) завершився Чемпіонат світу з кікбоксингу ISKA, який зібрав понад 1300 учасників із 22 країн світу.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини