Чернігівський обласний молодіжний форум – 2021 «Youth NOW»
18-19 вересня, у суботу-неділю, відбудеться Чернігівський обласний молодіжний форум - 2021 "Youth NOW" за участю керівництва області та народних депутатів.
Запрошується активна молодь Чернігівщини, представники молодіжних рад, а також молодь з ініціативних груп, яку цікавить питання участі молоді у розвитку громад.
Мета заходу – об’єднати молодіжних лідерів Чернігівщини, попрацювати над актуальними проєктами для молоді, взяти участь у майстер-класах для підвищення рівня сучасних навичок (soft skills), обговорити проблеми, обмінятися досвідом, здобути нові знайомства.
Для участі у форумі необхідно заповнити реєстраційну форму за посиланням (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScGWwuxl_Rwgw326IaqFSMs5AcWHxMOWHffkl9iZRyT3swbVQ/viewform) до 15 вересня 2021 року (включно).
Вік учасників — від 14 до 35 років.
Результати відбору кожен учасник дізнається 16 вересня (інформація надійде на електронні скриньки).
Проживання та харчування фінансують організатори — Чернігівська обласна державна адміністрація, Департамент з питань сім'ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.