Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 22 червня, 22:03:35

Екологічна акція - "Прибирання берегів"

19.09.2021   09:30Агенцiя

Двічі на рік організація EcoTravel проводить екологічні заходи з прибирання на річках Чернігівської області.
 
В останні роки, зросла кількість відпочивальників на берегах річок, і через це частина прекрасних природних місць виглядають не завжди естетично і природно. Купи сміття вздовж берегів та у воді залишають недобросовісні відпочивальники. Це сміття неабияк шкодить екосистемі.
 
Запрошуємо 19 вересня 2021 року доєднатися до прибирання берегів Снову.
► Збираємось: площа біля драмтеатру о 09:30, повертаємось у місто о 18:30.
► Учасники: для всіх бажаючих незалежно від досвіду. Від вас бажання зробити навколо себе трохи чистіше, і готовність трохи попрацювати для цього.
►Формат: спільний сплав на каяках. Буде багато зупинок з метою прибирання сміття. Пакети для сміття транспортуємо в багажних відділеннях човнів.
►З собою беремо:
- "Мокрий" комплект одягу - в якому гребти. Спортивний одяг, по погоді.
- "Сухий" комплект одягу - в який ви зможете переодягнутися в кінці сплаву
- пляшку питної води, легкий перекус.
►Ми забезпечуємо:
- водне спорядження: дво- та тримісні каяки, рятувальні жилети;
- трансфер учасників та спорядження;
- сміттєві пакети, рукавички;
- супровід інструкторів;
- вечеря, після сплаву.
►Програма:
Неділя, 19 вересня
09:30 - збір на центральній площі міста, виїзд;
10:30 - прибуття на берег річки, підготовка до сплаву;
11:00 - брифінг, вихід на воду, прибирання берегів;
13:00 - зупинка на обід-перекус;
16:00 - закінчення сплаву;
17:00 - підбивання підсумків, святкова вечеря;
18.30 - виїзд у Чернігів.
► Просимо заповнити просту форму реєстрації, це дозволить нам швидко обробити Вашу заявку і записати Вас на цей захід!
https://forms.gle/Etg6zQTM9Kdph9uV6
►Організаційний внесок: 250 грн
Попередня реєстрація обов'язкова, кількість місць обмежена!
З усіх питань звертатися:
►Контакти:
EcoTravel.in.ua
093 00 66 845 (Viber/Telegram)
095 00 66 845
про подію https://cutt.ly/4WMMQ0Y

Останні новини Чернігівщини

Передано 3,7 мільйони гривень. Підтримка від Чернігівської обласної прокуратури для 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ 17:29

Чернігівською обласною прокуратурою за результатами досудового розслідування та в ході реалізації повноважень щодо укладення угоди про визнання винуватості з обвинуваченим, забезпечено перерахування останнім на рахунки 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Державної прикордонної служби України та 107 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ в добровільному порядку «донатів» на загальну суму 3,7 млн грн.

«Карпатська зміна» триває: начальник ОВА провів один день із дітьми з Чернігівщини в кемпі на Буковині 16:38

Триває президентський проєкт «Карпатська зміна». Уже друга сотня дітей із Чернігівщини відпочиває в кемпі в Чернівецькій області.

Команда з Чернігівщини здобула «бронзу» на чемпіонаті України зі спортивного гірського туризму 16:16

У період з 03 по 07 червня 2026 року на скельному масиві поблизу села Дениші Житомирської області відбулися чемпіонат України зі спортивного туризму - гірський туризм та чемпіонат України серед юніорів, старших і молодших юнаків.

Поліція Чернігівщини викрила головну бухгалтерку лікарні, службова недбалість якої спричинила збитки на понад 340 тисяч гривень 15:44

Слідчі відділення № 1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури викрили головну бухгалтерку однієї з лікарень району у службовій недбалості, що призвело до завдання збитків медичній установі на понад 340 тисяч гривень.

Для призначення житлової субсидії з початку неопалювального сезону заяву та документи необхідно подати до 1 липня 15:13

У разі подання заяви про призначення та надання субсидії протягом двох місяців з початку неопалювального (опалювального) сезону, житлова субсидія призначається з початку такого сезону, але не раніше дня виникнення права на її отримання (пункт 75 Положення про порядок призначення житлових субсидій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини