Збори Асоціації підприємниць ГО «Спілка жінок Чернігівщини»
Збори Асоціації підприємниць ГО «Спілка жінок Чернігівщини» відбудуться 16 вересня 2021р. о 16.00 у ресторані “RIVERSIDE”, 1 поверх (м. Чернігів, вулиця Шевченка, 105).
Порядок денний:
- Збір учасниць, вітальна кава
- Вітальне слово організаторів: Голова ГО «Спілка жінок Чернігівщини»- Олена Пекуровська.
- Представлення спікерів та їх виступи:
- Литвин Катерина - Управління культури та туризму Чернігівської міської ради, начальник відділу туризму та промоції міста - про залучення підприємців до туристичної ланки Чернігова;
- Степанова Лідія - засновниця та директорка ТОВ "Аутсортингова компанія "Головбух" - про нововведення для підприємців у податковому законодавстві;
- Обговорення питань: Звіт керівниці Асоціації підприємниць – Ганни Пушкар; переобрання керівниці Асоціації та її заступниць; Перспективи розвитку Асоціації Підприємниць.
- Вільне спілкування.
Деталі тут https://cutt.ly/BWMNLQH
Останні новини Чернігівщини
ДБР повідомило про підозру двом лісникам на Чернігівщині, які організували незаконні рубки на майже 10 млн гривень 12:01
Захист державного майна та природних ресурсів є одним із пріоритетів роботи Державного бюро розслідувань. Незаконна вирубка лісу завдає прямої шкоди бюджету й довкіллю, тому кожен такий факт отримує принципову правову оцінку.
Катерина Богатирьова здобула бронзу на Austria Open 2026 з тхеквондо 11:49
Нещодавно у австрійському місті Інсбрук відбулись міжнародні рейтингові змагання з олімпійського тхеквондо Austria Open 2026(G1) у яких взяли участь понад 1600 спортсменів з 35 країн світу.
Ворог намагається завербувати українців для реєстрації російських терміналів Starlink. СБУ застерігає: за це передбачена кримінальна відповідальність 11:45
Служба безпеки України активно протидіє спробам рф завербувати українців для незаконної реєстрації систем Starlink.
Поліція Чернігівщини перекрила два канали збуту наркотиків та психотропних речовин 11:43
У рамках масштабної Всеукраїнської спецоперації Нацполіції «Рубікон» поліцейські припинили діяльність двох каналів збуту наркотиків та психотропів на Чернігівщині. Наркоділків затримано у процесуальному порядку. Поліція вилучила розфасовані партії наркотиків та психотропних речовин.
У профтесі в Куликівці відремонтували укриття та перейшли на очне навчання 11:41
У Куликівському професійному аграрному ліцеї провели офіційне відкриття оновленого сховища. Проєкт реалізували спільними зусиллями Латвії, Бельгії, Шотландії і Канади під керівництвом ГО «Всеукраїнська ліга українських жінок».