Дні відкритих дверей у міських дитячих клубах за місцем проживання
Комунальний заклад «Позашкільний навчальний заклад «Центр роботи з дітьми та молоддю за місцем проживання» Чернігівської міської ради запрошує дітей, молодь та їх батьків на традиційний на початку кожного навчального року День відкритих дверей у клубах за місцем проживання.
Тут можна буде познайомитися з діяльністю кожного клубу, дізнатися про розклад занять, про гуртки та об'єднання за інтересами, які діють на базі клубів та записатися до них. Також на гостей чекають ігротеки, веселі конкурси та розваги, майстер-класи та творчі майстерні, спортивні активності та сюрпризи.
Коли? - У суботу, 11 вересня:
12:00 - Клуб «Берегиня» (вул. Героїв Чорнобиля, 4-а);
12:00 - Клуб «Ровесник» (вул. Дніпровська, 35-а);
12:00 - Клуб «Інтелект» (вул. Івана Мазепи, 12-а);
12:00 - «Клуб імені. Ю.О.Гагаріна» (вул. Реміснича, 55-а);
10:00 - Клуб «Десна» (вул. П’ятницька, 49-1);
12:00 - Клуб «Мушкетер» ( вул. Л. Боднарука,8);
12:00 – Клуб «Фортуна» (вул. Доценка, 26-а);
12:00 – Клуб «Чайка» (вул. Серьожнікова, 5-1);
12:00 – Клуб «Юніор» (вул. Нафтовиків, 1);
13:00 – Відділ соціально-профілактичної роботи (вул. Всіхсвятська, 16);
14:00 – Клуб «Україна» (пров. Коцюбинського, 5);
12:00 – Клуб «Юність» (вул. Рокосовського, 14).
За інф. Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині зареєстрували індустріальний парк «Носівські господарства» 10:13
Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про включення індустріального парку «НОСІВСЬКІ ГОСПОДАРСТВА» до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Парк створено строком на 30 років на території міста Носівка Ніжинського району. Ініціатором виступає Носівська міська рада.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:11
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
12 грудня: цей день в Україні і світі 10:05
День 1388 Російська агресія - Day 1388 Russian aggression
На Чернігівщині видалено понад 20 тонн безхазяйних пестицидів 11:43
У листопаді на території області проведено комплекс робіт з видалення безхазяйних та непридатних до використання хімічних засобів захисту рослин (ХЗЗР). За результатами заходів утилізовано понад 20 тонн отруйних речовин.