Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 вересня, 04:06:24

На Чернігівщині відбудеться Чемпіонат ДСНС України з легкоатлетичного кросу

09.09.2021   10:00Агенцiя

9 вересня у Чернігові відбудеться Чемпіонат ДСНС України з легкоатлетичного кросу, участь в якому прийматимуть 22 команди з областей України та навчальних закладів ДСНС.
Захід організовано з метою пропаганди здорового способу життя та підвищення рівня фізичної підготовки особового складу Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Змагання проходитимуть за адресою: м. Чернігів, вул. Малиновського, 59. Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву з лижного спорту Чернігівської обласної ради фізкультурно-спортивного товариства "Україна".

ПРОГРАМА ЗМАГАНЬ

09:00 - 10:00 - урочисте відкриття змагань.

10:00 - 16:00 - проведення змагань:

10:30 - І забіг серед чоловіків на дистанцію 1000 м.

10:45 - ІІ забіг серед чоловіків на дистанцію 1000 м.
 
11:00 - І забіг серед жінок на дистанцію 1000 м.

11:15 - ІІ забіг серед жінок на дистанцію 1000 м.

11:30 - І забіг серед чоловіків на дистанцію 3000 м.

11:50 - ІІ забіг серед чоловіків на дистанцію 3000 м.

12:10 - забіг серед чоловіків на дистанцію 5000 м.

16:00 - нагородження переможців та призерів, закриття змагань.

Довідки за телефоном: (0462) 65-25-43, електронною поштою pressmns@i.ua. Контактна особа - Роман Храпатий, тел. 0639509835.

Запрошуємо усіх бажаючих та представників ЗМІ відвідати захоплюючі змагання. Вхід вільний.

Останні новини Чернігівщини

У чернігівському ветеранському просторі святкували День борщу 16:04

Вже традиційно у другу суботу вересня українці відзначають День борщу.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 16:00

Протягом минулої доби зареєстровано 23 небезпечні події, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 22 пожежі.

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” та ОВА запускають освітні заходи для громад Чернігівської області 15:58

Громадське об'єднання “Спілка ініціатив Чернігівщини” спільно з Чернігівською обласною військовою адміністрацією розпочинає серію навчальних заходів для представників органів місцевого самоврядування громад Чернігівської області.

Презентація артбуку "Етноекзистенція" 15:55

11 вересня у Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових у межах засідання клубу "Краєзнавець" відбулася презентація артбуку "Етноекзистенція", автори-упорядники якого – прилуцькі історики і краєзнавці Віктор Моренець та Ігор Павлюченко.

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення

Замах на вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району – чернігівця засуджено до 7 років ув’язнення 10:32

За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської окружної прокуратури визнано винним 50-річного чернігівця у закінченому замаху на умисне вбивство голови однієї з селищних територіальних громад Чернігівського району (ч. 2 ст. 15, ч. 1 ст. 115 КК України). Вироком Деснянського районного суду міста Чернігова його засуджено до 7 років позбавлення волі.